Foto: Fotolia

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir seksuāli atkarīgi 0

Sekss ir viena no svarīgākajām pieauguša cilvēka pilnvērtīgas dzīves sastāvdaļām. Tomēr reizumis gadās tā, ka kāda dzīvē tas ir arī “par daudz”. Tas tamdēļ, ka sava temperamentīgā rakstura dēļ šie cilvēki kļūst gluži vai atkarīgi no seksa. Arī astrologi uzskata, ka šāda atkarība visbiežāk var veidoties šiem 3 zodiaka zīmju pārstāvjiem.

Reklāma
Reklāma

Un, lūk, arī viņi:

Auns

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Ļoti karstasinīgi cilvēki, arī attiecībās, arī seksā. Bieži vien viņi intīmās attiecības uztver kā kārtējo mērķi, kas ir jāsasniedz. Seksuālās attiecības bieži viņiem ir kā rotaļa. Protams, arī viņu dzīvē pienāk brīdis, kad viņi satiek savu otro pusīti un labi, ja šis cilvēks seksuāli ir tikpat aktīvs kā Auns. Ja tā nav, attiecībās visbiežāk seksuālās atšķirīgās apetītes dēļ rodas problēmas.

Dvīņi

Šie cilvēki ir mainīgi – no rīta viņiem patīk Santa, bet vakarā jau Mārīte. Tāpēc izrietot no šī tieši tāda pati attieksme viņiem ir arī seksā. Tādējādi veidojas pieradums, ka seksuālo attiecību ir daudz un ļoti dažādas. Attiecības ar šiem cilvēkiem ir ļoti sarežģītas, jo savas nepastāvīgās dabas dēļ Dvīņi bieži vien paši nezina, ko vēlas un kā vēlas. Eksperimentēt, mainīt partnerus – tas ir īsti viņu garā. Un diemžēl iet pa apli, kas nekad nebeidzas.

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, ka tas ir viņš! Piedzīvojumu meklētājs! Seksu viņš uztver kā kārtējo piedzīvojumu, kas apmierina adrenalīna kāri un ļauj justies (uz kādu brīdi) labi. Tomēr dziņa iepazīt jauno, izzināt (tas attiecas arī daļēji uz emocijām, ko Strēlnieks bieži vien meklē attiecībās vēl un vēl) nekad nebeidzas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.