Foto: Pexel

3 zodiaka zīmes, kas ir vissliktākie draugi 1

Katrs no mums pavisam noteikti zina tādus cilvēkus, kuriem var piezvanīt kaut vai nakts vidū un viņi nekad neatteiks palīdzību saviem draugiem. Astrologi apgalvo, ka ir 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri nesniegs palīdzīgu roku grūtā situācijā. Respektīvi, uz viņiem nevar droši paļauties, jo vajadzīgajā brīdī viņi var jums pagriezt muguru.

Reklāma
Reklāma

Dvīņi

Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Dvīņi sāk novērtēt draudzību tikai tad, kad to pazaudē. Tikai tad viņi saprot, ka nav tādas lietas kā draudzība tikai tad, kad ir vajadzīga viņiem. Vēl viena no šo cilvēku kļūda ir tā, ka viņi uzskata, ka pazaudētus, reizēm pat nodotus draugus, var ļoti viegli atgūt. Nekā nebija! Cilvēki, kas reiz piedzīvojuši Dvīņu uzgriezto muguru, viņu solījumiem vairs netic. Un pareizi, jo Dvīņi tomēr nemainās.

Skorpions

Cilvēki, kas dzimuši Skorpiona zīmē, parasti ir vientuļie vilki. Tādu īstu draugu viņiem parasti nemaz nav, jo viņi pašos pamatos nesaprot draudzības nozīmi. Bez tam Skorpioni ir pārāk iedomīgi, un pārņemti ar sevi, saviem uzskatiem un savu taisnību – tiklīdz viņiem kāds nepiekrīt, tā viņi šo cilvēku izmet no savas dzīves. Vai kāds sev vēlas tādu draugu? Diez vai. Bet arī paši Skorpioni par to ļoti nepārdzīvo.

Zivis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji savā būtībā var būt ļoti sirsnīgi un uzticami cilvēki, tomēr dažreiz viņi neprot pildīt solīto. Un šis ir ļoti liels trūkums, kas viņus nekādā veidā nepadara par uzticamiem un labiem draugiem. Tāpat arī viņi ne vienmēr ir patiesi – mēdz kaut ko noklusēt, noslēpt vai pat samelot, jo viņi ir pārliecināti, ka tā būs “vienkāršāk”, bet tajā pašā laikā ar šo rīcību viņi salauž uzticību sev. Zivis pārdzīvo, ja viņiem nav īstu draugu, taču patiesībā nespēj patiesi novērtēt īstu draudzību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.