Foto: Pexels

3 zodiaka zīmes, kurās pasaulē nāk bērni – ģēniji 0

Dažkārt par viņiem saka, ka viņi ir mazi ģēniji! Kādās zodiaka zīmēs pasaulē nāk ļoti gudri un talantīgi bērni?

Reklāma
Reklāma

Skorpions

FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

To, ka šis mazais Skorpions ir bērns – ģēnijs, vecāki, visticamāk, nenojautīs uzreiz. Tas tamdēļ, ka šie bērni nemīl “afišēt” apkārtējai pasaulei savus talantus pārāk lielā mērā. Bet šim bērnam, ticiet, ir daudz, ar ko padalīties un ar ko pārsteigt. Neesiet pārsteigts, ja kādā jaukā dienā jūsu mazais Skorpions jums piedāvās reālu palīdzību kādas problēmas risināšanā, argumentēti paskaidrojot, kā, kāpēc un kad, viņaprāt, vajadzētu darīt. Šie bērni to spēj!

Ūdensvīrs

Kamēr jūs ar savu bērnu spēlējiet konstruktorus vai no klučiem ceļat mājas, visdrīzāk, viņš jau sen savā galvā ir izplānojis daudz lielākus un apjomīgākus “projektus”. Un, lai cik paradoksāli arī nebūtu, ne vienmēr tās ir tikai bērnu fantāzijas. Bērns, kas dzimis Ūdensvīra zvaigznājā patiešām bieži vien ir savā domāšanā ir krietni vecāks par saviem gadiem dzimšanas apliecībā. Un jau kopš agras bērnības viņiem ir diezgan skaidrs, ko savā dzīvē viņi vēlēsies darīt.

Zivis

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl mātes miesās šim bērnam ir dots radošs potenciāls, kas ļauj viņam ne vien plaši domāt, bet arī fantazēt un spēt redzēt cauri dažādām samudžinātām situācijām. Šie bērni ne vienmēr ir uzmanīgi, viņi var būt izklaidīgi, taču zvaigznes viņiem ir dāvājušas neatkārtojamu intuīciju, ko viņš pielieto visdažādākajās dzīves situācijās un kas viņam ļauj atpazīt kā cilvēku emocijas, tā viņu nodomus. Lai šis bērns dzīvē sasniegtu augstus rezultātus, ir jāatļauj viņam fantazēt!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.