Foto: Pexels

3 zodiaka zīmes, kuru vidū visbiežāk sastopami nodevēji 2

Meli, krāpšana, divkosība – šīs ir patiešām briesmīgas rakstura īpašības. Diemžēl ir cilvēki, kuros šīs īpašības ir apkopotas visas. Astrologi apgalvo, ka tie ir šo 3 zodiaka zīmju pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Esam droši, ka kāds no šīs zīmes pārstāvjiem ir arī jūsu ģimenes vai draugu lokā, lūk, uz ko šie cilvēki savā būtībā, kā izrādās, ir spējīgi:

Svari

Svari ir spējīgi gan nodot, gan piekrāpt. Pamatā tas notiek tāpēc, ka viņi nevar tikt galā paši ar savām vēlmēm un jūtām. Viņu iekšējās šaubas un nepārliecinātība bieži neļauj viņiem pieņemt noteiktu un sev saprotamu pozīciju. Tāpēc bieži vien viņi sēž uz diviem krēsliem, jo nevar izlemt – kurš no tiem viņiem patīk labāk.

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Visneizprotamākā un divkosīgākā zodiaka zīmes. Strēlnieki – tie ir cilvēki, kas necieš rutīnu un garlaicību. Tā vien šķiet, ka no vārdiem “paredzams” viņiem ir alerģija. Tāpēc bieži vien tas noved pie tā, ka savukārt tādi vārdi kā “uzticība” un “draudzība” viņiem ir tukša skaņa. Šodien viņi var atzīties jums mīlestībā, bet rītdien izlikties, ka nekad jūs nav pazinuši un nevēlas ar jums neko kopīgu.

Dvīņi

Dvīņi kā jau Dvīņi – šiem cilvēkiem ir divas sejas un divas personības. Dzīvē viņi vēlas izmēģināt visu, ko tā piedāvā, taču “maksāt” par to viņi nevēlas, tāpēc izmanto dažāda veida lišķību un arī melus, lai tiktu pie kārotā. Ja jūsu partneris ir dzimis Dvīņu zvaigznājā, tad jums jāzina, ka pavedināt viņu uz krāpšanu var teju jebkurš – pietiks ar dažiem komplimentiem, lai viņš jau būtu gatavs atdoties. Taču arī viņi paši pēc dabas nav tendēti uz monogāmiju, tāpēc bieži vien viņiem apkārt ir ļoti daudz dažādu cilvēku, kurus viņi “izmanto” pēc saviem ieskatiem dažādām dzīves situācijām. Dvīņi ir tie cilvēki, kas var iedurt mugurā dunci pat savam vistuvākajam, atcerieties to.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.