Foto: Unsplash

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas bez citu apbrīnas nespēj dzīvot 0

Mums visiem patīk, ja mums mazliet paliela. Taču ir daži cilvēki, kuriem šāda uzmanība ir ļoti nepieciešama. Un, ja vien tu vēlies viņu acīs būt “labākais draugs”, tev šis cilvēks ir jāliela par visu un gandrīz nemitīgi. Par viņiem varētu teikt, ka viņi bez citu cilvēku atzinības nespēj dzīvot!

Reklāma
Reklāma

Dvīņi

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Šiem cilvēkiem nepieciešama nedalīta apbrīna un uzmanība. Viņi grib justies vislabākie, visskaistākie un visgudrākie. Un tikai pamēģini to apšaubīt, piemēram, neizrādot – uzreiz iekļūsi “melnajā sarakstā”! Šiem cilvēkiem vislielākās sāpes sagādā tas, ja viņiem nepievērš uzmanību.

Lauva

Šie cilvēki pēc dabas ir dominanti un pašpārliecināti, patiesībā viņi arī paši sevi apbrīno un, saprotams, ka tieši to gaida no citiem. Kamēr par viņu runā, viņš ir apmierināts ar dzīvi.

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Šie cilvēki dievina sev pievērstu uzmanību. Viņi ir dzimuši aktieri, kas nemitīgi sarīko šovus sev, saviem draugiem, ģimenei, kolēģiem. Cilvēki, kas ar Strēlniekiem ir saskarsmē, uzskata viņus par interesantiem. Un ar viņiem vienmēr ir jautri. Grūti iedomāties kompāniju, kurā Strēlnieks nebūtu pamanīts un nokļuvis uzmanības centrā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.