Publicitātes foto/pixabay.com

30 lietas, no kurām ir jāatbrīvojas līdz dzimšanas dienai 0

Dzimšanas diena ir svarīga, pat maģiska diena. Tā ir diena, kad pastiprinās saikne ar Visumu un tas uzklausa mūsu vēlmes. Mums visiem ir sapņi un konkrēts dzīves mērķis. Viss, kas ir vajadzīgs, lai tie piepildītos – nepieciešamais enerģijas daudzums. Piedzimstot mums ir atvēlēts neliels daudzums dzīvības spēka, bet ar katru gadu tas pieaug. Tā ir kā degviela, lai mēs varētu realizēt savu sūtību, mērķus un vēlmes. Nereti enerģija veltīgi tiek dedzināta nepatīkamās nodarbēs un negatīvās emocijās. Iemācieties to tērēt pareizi un tad jums būs pieejama veiksme, atjaunošanās un prieks. Mēģiniet atteikties no 30 lietām, kas bloķē jūsu enerģiju.

1. Pārtrauciet darīt to, kas jūs neapmierina. Dzīve ir dota, lai mēs gūtu no tās baudu, bet ne samierinātos ar to. Sekojiet savam ceļam! Nodarbojieties ar to, kas jūs iedvesmo, motivē doties uz priekšu un uzlabo garastāvokli.
2. Atstājiet pagātni pagātnē. Ar laiku mēs sākam saprast, kas mūs bremzē un no kā mums jāatsakās. Dažkārt palikt uz vietas – nozīmē izdarīt simts soļus atpakaļ.
3. Atlaidiet šaubas – tās ir jūsu izaugsmes ienaidnieki. Nav svarīgi, cik jūs esat pieļāvuši kļūdas. Tā ir dzīves pieredze. Kāds sevi realizē ātrāk, kāds cits – lēnāk. Pat ja jūs attīstāties lēni, jūs jau esat apsteiguši tos, kuri pat nav mēģinājuši.
4. Neko nenožēlojiet. Domas par to, ka jūs kaut ko esat zaudējuši, automātiski kļūst negatīvas. Nenožēlojiet to, ko izdarījāt vai neizdarījāt. Jūsu dzīve vienmēr būs piepildīta ar dažādiem notikumiem. Viss ir atkarīgs no tā, no kāda skatupunkta jūs uz tiem raugāties.
5. Pietiek uztraukties par citu viedokli. Jūsu dzīve – ir tikai jūsu. Jūs jau esat sākuši rakstīt savas dzīves vēsturi, tad neļaujiet kādam to darīt jūsu vietā.
6. Nebēdziet no problēmām. Labāk izturieties pret tām kā pret iespēju kļūt stiprākiem. Jūs tāpat nevarēsiet atbrīvoties no tā, ko ignorējat.
7. Pārstājiet žēloties. Ja jūs kaut kas neapmierina, mainiet to. Ja nevarat izmainīt – mainiet savu viedokli. Tukšas žēlabas – ir tikai gaisa satricināšana.
8. Neattaisnojieties. Ir tāds dzīves likums: gribēsi – atradīsi laiku, negribēsi – atradīsi iemeslu. Atradiniet sevi no attaisnošanās. Ja jūs patiesi kaut ko vēlaties izdarīt, tad jums būs iespējas to izdarīt, ja nē – tātad nemaz tik ļoti to negribējāt.
9. Sakiet „nē” slinkumam un ierobežojumiem. Jūs nekad nekļūsiet par veiksmīgu cilvēku, ja meklēsiet vieglākos ceļus. Dzīvē jūs iegūstat nevis to, ko vēlaties, bet to, ko esat sasnieguši paši saviem spēkiem.

Publicitātes foto/pixabay.com

10. Nekāpiet uz viena un tā paša grābekļa. Cilvēks nevar pieļaut vienu un to pašu kļūdu vairākkārt. Ja jūs to atkal un atkal pieļaujat, tad tā nav kļūda, bet jūsu izvēle.
11. Neko neidealizējiet. Gaidas un bezgalīgi ideāla meklējumi ir šķērslis jūsu ceļā uz laimi. Atmetiet domas par pilnību. Kamēr jūsu galva būs piebāzta ar domām par kaut ko nesasniedzamu, jūs savam mērķim nepietuvosieties.
12. Pārstājiet domāt, ka viss labais jau ir pagājis. Pat šobrīd jūs turpināt radīt savu dzīvi. Iemācieties domāt pozitīvi, sev pasakiet, ka katra jauna diena ir labāka par iepriekšējo.
13. Samierinieties ar to, ka ne vienmēr iegūsiet to, ko gribat. Visums darbojas pēc saviem likumiem, kuri dažkārt nav pakļauti loģiskam izskaidrojumam. Tāpēc pieņemiet kā dāvanu visas sakāves, pat ja mērķa sasniegšanai esat pielikuši daudz pūļu. Tad kādā citā jautājumā jums uzsmaidīs veiksme.
14. Pārstājiet cīnīties par taisnību. Dzīve ir netaisna, un ja jūs gaidāt, ka uz jūsu godīgumu pasaule atbildēs ar to pašu, jūs maldāties. Jūs taču neesat vienojušies ar lauvu, ka tā jums neuzbruks, tāpēc ka jūs neuzbrukāt viņai.
15. Nedrīkst domāt, ka esat sliktāki par citiem. Katram cilvēkam ir savas slēptās spējas, kas viņu atšķir no pārējiem. Mazāk domājiet, ka jums kaut kas izdodas sliktāk nekā kādam citam. Labāk izārstējiet savu nepārliecinātību, atsakoties no ieraduma salīdzināt.
16. Atlaidiet gaidas. Sapņojiet, izvirziet mērķus, ticiet uz labāko, bet nedzīvojiet ar to. Dzīves notikumi var krasi mainīties uz pretējo pusi. No tā neviens nav pasargāts. Cilvēka veiksme 90% ir atkarīga no tā, kā viņš reaģē uz krasām pārmaiņām.
17. Negaidiet ērtu mirkli. Jūs varat nodzīvot visu savu dzīvi, gaidot īsto brīdi, un tā arī to nesagaidīt. Un viss tikai tādēļ, ka tāda dabā nav, bet tas ir jūsu galvā. Katrs drosmīgs lēmums ir izraušanās uz priekšu. Neierobežojiet sevi, uzticieties iekšējai balsij.
18. Aizmirstiet par vajadzību pēc komforta: izcilus cilvēkus audzina haoss. Protams, jūs bieži esat dzirdējuši frāzi „laiks izkāpt no komforta zonas”. Un tagad patiešām ir laiks. Īstā dzīve mutuļo aiz komforta robežas. Ja vēlaties pilnasinīgi dzīvot, būs jāpārvar neērtības. Bez uzvaras nav personīgās izaugsmes.
19. Nav iespējams sagatavoties visam, kas var notikt jūsu dzīvē. Mēs visi esam cilvēki, un talants kļūdīties mums ir asinīs. Jūs nevarat zināt visu uz priekšu un tas nav vajadzīgs. Vienkārši dariet visu savu spēku un iespēju robežās un ar laiku jūs noteikti kļūsiet par augstas klases meistaru. Dižens nav tas, kurš nekad nav kritis, bet tas, kurš ir kritis un piecēlies.

Publicitātes foto/pixabay.com

20. Nekrītiet galējībās. Ir bīstami dzīvot pēc likuma „visu vai neko”. Tās ir divas galējības starp veiksmi un pilnīgu izgāšanos. Mēģiniet atrast zelta vidusceļu! Veiksmes kāre nedrīkst nokļūt līdz jūsu domām, bet bailes no neveiksmes – iemājot jūsu sirdī.
21. Piedodiet sev visas kļūdas. Jūs varējāt rīkoties citādāk, bet to nedarījāt. Tātad tā tām bija jābūt, jums tas bija vajadzīgs. Attiecieties pret sakāvi kā pret svarīgas pieredzes gūšanu. Tikai, balstoties paši uz savām kļūdām, mēs varam uzsliet kāpnes pretī veiksmes Olimpam.
22. Nav vērts liekties mainīgās pasaules priekšā, tai tā liecas mūsu priekšā. Neļaujiet problēmām sevi pieveikt. Bez cīņas nav uzvaras. Kaut kā svarīga un diža sākums vienmēr ir savu spēku un ticības sev pārbaudījums. Nekad nepadodieties, pat ja visa pasaule būs pret jums.
23. Velti neuztraucieties. Pārlieka satraukšanās neatbrīvos jūs no problēmām, tā tikai pielies eļļu ugunij. Kad esat satraukušies, jūs esat dezorientēti un neesat spējīgi skaidri domāt. Šādā stāvoklī jūs varat iet pa maldu ceļu un zaudēt veiksmi. Neradiet problēmas uz līdzenas vietas.
24. Nepērciet to, kas jums nav vajadzīgs. Reklāmisti baro cilvēkus ar precēm un pakalpojumiem, kas viņiem nav vajadzīgi. Mūsu pasaule ir pārpildīta ar uzspiestu viedokli, bet no tā ir viegli atteikties. Dodoties uz veikalu pēc kaut kādām lietām, domājiet par to svarīgumu, bet ne par materiālo vērtību, ticiet sev, bet ne reklāmai un ar pirkumu apmieriniet savas vajadzības, bet ne augstprātību. Bagātību ir vieglāk iegūt, samierinoties ar mazumiņu.
25. Pārtrauciet meklēt neveiksmju iemeslus. Labāk sakoncentrējieties uz to, kas jums jau ir. Meklējiet īpašības, kas jums palīdzēs kļūt laimīgiem. Pozitīva domāšana visu maina.
26. Izvairieties no liekulības. Neradiet par sevi priekšstatu kā par labu cilvēku, ja tāds neesat. Ir jāiemācās saskatīt ne tikai savas labās īpašības, bet arī savus trūkumus, kurus var mainīt.
27. Nesalīdziniet sevi ar citiem cilvēkiem. Vienmēr atradīsies kāds gudrāks, veiksmīgāks, bagātāks vai skaistāks, bet tam nevajadzētu jūs satraukt. Izvairieties no salīdzinošā sprieduma.
28. Turiet sevi rokās. Jābūt stipriem pat tad, kad apkārt jums viss jūk un brūk. Pārņemiet savas dzīves kontroli, pirms tā sāk kontrolēt jūs.
29. Neesiet impulsīvi. Nekad neko nedariet ar karstu galvu, ja pēc tam nevēlaties risināt liekas problēmas.
30. Nedrīkst citu cilvēku vajadzības stādīt augstāk par savējām. Palīdziet, cik uzskatāt par vajadzīgu, bet nekad neļaujiet sevi izmantot. Ieklausieties citos cilvēkos, bet nezaudējiet paši savu viedokli.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Par 100 miljoniem dolāru princis Harijs un Megana Mārkla TV realitātes šovā demonstrēs savu privāto dzīvi
“Man ir izaicinājums šai melei!”: Īlons Masks izdomājis radošu veidu, kā atmaskot sievieti, kas viņu apsūdz seksuālā vardarbībā
VIDEO. “Sieva mani ieslēdza dzīvoklī, sita, izpostīja manu dzīvi!” Vardarbībā apsūdzētais reperis Strūbergs pēc gada vairs neklusē un izstāsta savu patiesību
Būs daudz dažādu pārdzīvojumu, arī grūtību, taču tu tiksi galā! Horoskopi no 23. līdz 29.maijam
VIDEO. “Sieva mani ieslēdza dzīvoklī, sita, izpostīja manu dzīvi!” Vardarbībā apsūdzētais reperis Strūbergs pēc gada vairs neklusē un izstāsta savu patiesību
“Līdz 2023. gadam viņš būs prom.” Bijušais MI6 vadītājs prognozē, ka Putins līdz gada beigām tiks nosūtīts uz sanatoriju
“Viņi ir sajukuši prātā.” Politologs par Krievijas lēmumu savilkt spēkus pie savas rietumu robežas
Latvijas dzīvnieku patversme “Ulubele” izkrāpj ziedojumus, iežēlinot ar ukraiņu ģimenes slimu sunīti
FOTO. “45 minūtes pirms Putina izbraukšanas ceļi tiek slēgti,” par Putina šābrīža ikdienu stāsta Londonas profesors
Lasīt citas ziņas
Leontīne, Lonija, Ligija un Leokādija – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Šodien, kā vēl nekad, ir jābūt pieklājīgam pret citiem! Horoskopi 23.maijam
FOTO. Faniem aizraujas elpa… Keitas Midltones pavadonis Londonā filmu zvaigzne Toms Krūzs
FOTO. Ralfs Eilands: Mums ir oficiāli jāpārstāj sevi saukt par klusajiem letiņiem
Lieliska diena, lai iemācītos pateikt “nē”! Horoskopi 22.maijam
FOTO. “Viņai jādodas pelnītā atpūtā…”: 96 gadus vecā Elizabete II ierodas publiskā pasākumā ar spieķi rokās
VIDEO. Krievijas iedzīvotāji ielu intervijās atbild uz jautājumu – vai viņi atbalstītu “specoperāciju” pret Somiju vai Zviedriju?
Ukrainā pirmajam par kara noziegumiem tiesājamajam Krievijas karavīram piespriež mūža ieslodzījumu
“Viņi ir sajukuši prātā.” Politologs par Krievijas lēmumu savilkt spēkus pie savas rietumu robežas
Latvijas dzīvnieku patversme “Ulubele” izkrāpj ziedojumus, iežēlinot ar ukraiņu ģimenes slimu sunīti
Margita Krišjāne: Fotoizstāde par 1941. gada 14. jūnija deportāciju Uzvaras laukumā arī būtu īstajā vietā un īstajā laikā
Apcietina vīrieti, kurš piektdienas gājienā jaunietim uzbruka Ukrainas karoga dēļ
Auziņš: Pabalstos es saņēmu vairāk nekā es samaksāju par elektrības rēķinu
Valdībai iesniegti likumprojekti par Somijas un Zviedrijas pievienošanās NATO apstiprināšanu
FOTO. Latvijas hokeja izlase uzvar Lielbritāniju
Keris par mediķu atalgojumu: Ir trīs iespējas – samierināties, streikot vai doties prom
“Līdz šim Latvijas politika neko tādu nav pieredzējusi.” Vitenbergs atklāj, vai jūtas politiski nodots
Atis Jansons: Ir Amerikas ceļu infrastruktūrā ļoti mīļa detaļa, kura nebūt nav dārga un mums lieliski noderētu
Vectantes mantas neizmeta atkritumos. Agates pieredze, kā pašai nevajadzīgām lietām atrast jaunus īpašniekus
Polija nodevusi Ukrainai detaļas un bruņojumu iznīcinātāju “MiG-29” nokomplektēšanai
FOTO. “45 minūtes pirms Putina izbraukšanas ceļi tiek slēgti,” par Putina šābrīža ikdienu stāsta Londonas profesors
Skatītājs jautā: Ko darīt, ja ir zems asinsspiediens?
Uz Baltijas valstīm vairs neplūst Krievijas elektrība
Noved līdz uzvarai, pateicoties līdzjutējiem. Latvijas hokejisti ar lielām grūtībām uzvar austriešus un britus
14:26
Valdībai iesniegti likumprojekti par Somijas un Zviedrijas pievienošanās NATO apstiprināšanu
14:17
VIDEO. Krievijas iedzīvotāji ielu intervijās atbild uz jautājumu – vai viņi atbalstītu “specoperāciju” pret Somiju vai Zviedriju?
13:53