Foto: Fotolia

4 sapņi, kas nekļūdīgi norāda uz problēmām attiecībās: kā tos izprast? 0

Vakar es nosapņoju, ka mans mīļotais vīrietis nomira. Neatceros, kā un kādos apstākļos tas notika, bet labi atceros ko citu – es šausmīgi pārdzīvoju. Bet pēc tam pamodos aukstos sviedros, pārliecinājos, ka viņš guļ man blakus, noskūpstīju viņu un centos atkal aizmigt. Bet nākošajā dienā padomāju – tas ir vienkārši sapnis vai kāds signāls, ka attiecībās kaut kas nav kārtībā?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Dažkārt sapņi patiešām ir vienkārši sapņi, bet dažreiz – sarkanais signāls par slēptām bailēm, apspiestām vēlmēm, visu, kam būtu bijis jābūt, bet tas nav noticis. Tā uzskata arī daudzi psihologi.

Attiecību un personības konsultante Mišela Meiče (Michele Meiche) uzskata, ka sapņo, kuros, piemēram, tevi krāpj tavs puisis, jūs strīdaties vai pat viņš nomirst – tas neliecina tikai par to, ka tu vakarā esi skatījusies kādu šausmeni, kas ietekmē nakts stundās tavu zemapziņu.

1. Tu sapnī redzi lāci

CITI ŠOBRĪD LASA
Ilustratīvs attēls
Foto: Pexels

Interesanti, bet fakts! Lācis ir baiļu un izmisuma simbols. Un, ja tu savā sapnī redzi lāci, pievērs uzmanību tam, kā tu šajā situācijā uzvedies. Visdrīzāk, norādīs, kā tu uzvedies, saskaroties ar problēmām arī reālajā dzīvē – vai nu bēdz, ko kājas nes vai centies tomēr cīnīties.

2. Tu sapnī redzi suni

Foto: Pexels

Suns, kā mēs visi zinām, reālajā dzīvē ir cilvēka labākais draugs. Bet, ja sapnī tev uzbrūk suns, tas nozīmē, ka reālajā dzīvē tu jūties nepasargāta, tu meklē drošības sajūtu un atbalsta plecu attiecībās. Bet, ja suns ir draudzīgs – tā ir zīme tam, ka tev blakus ir patiešām tavs īstais cilvēks.

3. Tu sapnī redzi citu vīrieti

Foto: pixabay

Sapņi par bijušo mīļoto vīrieti vai jebkuru citu vīrieti var kā reiz nozīmē to, no kā tu patiešām baidies – tu skumsti pēc kā viņa vai gribi viņu. Un te tev nudien jātiek galā pašai ar sevi, vai tu ļausi šiem sapņiem realizēties dzīvē.

4. Sapnī galvenais ir emocijas

Foto: Pexels

Galvenais nav sapņa sižets, bet emocijas tajā. Ja tu dusmojies uz savu partneri, tas nozīmē, ka tu patiešām esi par kaut ko apvainojusies uz viņu arī reālajā dzīvē. Bet, ja, piemēram, sapnī ar viņu ir kas atgadījies un tu par to skumsti, iespējams, tas norāda uz to, ka tev ļoti pietrūkst viņa uzmanības. Nevajadzētu, protams, vīrietim to teikt tieši, bet mēģināt jūsu attiecības mainīt – lēnām, bet paliekoši.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.