Kokteilis
Mīli

4 zodiakālie pāri, kuru draudzība var pāraugt mīlestībā0

Foto: Unsplash

Astrologi nosaukušo tos zodiakālos pārus, kurus, vispirms, vieno draudzība, kas bieži vēlāk pāraug mīlestībā. Šīs ir ļoti stipras un noturīgas savienības, kur viens otru saprot no pusvārda.

Svari un Dvīņi

Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem piemīt pat līdzīgs skatiens. Pat pirmajā iepazīšanās mirklī viņiem bieži ir sajūta, ka viņi viens otru pazīst jau ļoti sen. Bieži vien viņi sākotnēji ir draugi, kurus vieno kopīgas intereses, bet vēlāk attiecības kļūst romantiskas.

Auns un Strēlnieks

Šajās zīmēs dzimušajiem ir absolūti dažādi raksturi. Taču neskatoties uz to, attiecības starp viņiem veidojas ļoti harmoniski un viņiem ir daudz kopīgu interešu. Auni un Strēlnieki reti strīdas un cenšas viens otru atbalstīt. Starp viņiem ir iespējama brīnišķīga draudzība, kā arī tuvas attiecības.

Skorpions un Zivis

Saistītie raksti

Šie cilvēki emocionāli ir kā viens otra spogulis. Romantiskās Zivis iedvesmo impulsīvos Skorpionus un viņu savienība ir ļoti harmoniska. Šie divi cilvēki lieliski viens otru papildina un astrologi akcentē, ka šī savienība visbiežāk ir ļoti noturīga.

Vērsis un Mežāzis

Draudzīgās attiecībās Vērsis vienmēr palīdz Mežāzim, bet tie viņiem atbild ar to pašu. Viņu savienība vienmēr ir ļoti harmoniska. Vērši prot dot lietderīgus padomus un vienmēr ir blakus tajos brīžos, kad Mežāzim tas ir tik ļoti nepieciešams. Viens otra kompānijā viņi vienmēr ir uz viena viļņa.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
“Reizēs, kad pagurstu, saku sev: Ati, jādara, nedrīkst padoties!” Karsto punktu reportieris Atis Klimovičs par savu jaunāko projektu
Intervija 5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Policisti saraudina sirmgalvi, kura pie veikala tirgo ābolus 46
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Dzimtās zemes klēpī guldīts viens no Latvijas valstiskuma virzītājiem – Miķelis Valters 1
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Dzīvoklī atstātās pēdas nevēsta neparko labu.” Ģimene izmisīgi meklē pazudušo Leonu
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Kaut ko tādu piedzīvot nenovēlu nevienam.” Itālijā apcietinātās mūziķes Dženiferes māte sīkāk pastāsta par notikušo 19
9 stundas