Latvijā
Sabiedrība

5 idejas, kā iepriecināt draudzeni dzimšanas dienā0

Kad draudzenei tuvojas dzimšanas diena, ne viens vien puisis ir apjucis, jo nezina, kā savu mīļoto šajā dienā iepriecināt tā, lai redzētu viņas sejā neviltotu prieku. Dzimšanas diena taču ir gadā tikai viena. Dāvanas, ziedus un laba vēlējumus dzimšanas dienā vēlas saņemt ikviens. Tomēr īpaši tas tiek gaidīts no pašiem tuvākajiem un mīļotā cilvēka, kurš taču pazīst gaviļnieci vislabāk, zina, ko viņa vēlas, par ko sapņo, kas viņai patīk. Tam arī vajadzētu kalpot par iedvesmu, lai sarūpētu īsto dāvanu dzimšanas dienā.

Ja nu tomēr domas neraisās tik labi, kā gribētos, piedāvājam piecas idejas tam, kādas dāvanas dzimšanas dienā draudzeni varētu iepriecināt.

  1. Kopīga relaksējoša SPA atpūta

Skaistumkopšanas procedūras un iespēja relaksēti atpūsties ārpus mājas ir tas, no kā neatteiksies neviena sieviete. Un īpaši viņa to izbaudīs, ja tā būs atpūta kopā ar mīļoto cilvēku. Tāpēc ar lielu pārliecību var apgalvot, ka SPA piedāvājums pārim, romantiska nedēļas nogalē kādā no Baltijas SPA kūrortiem būs trāpīga dāvana draudzenei. Tas gan stiprinās jūsu attiecības, gan iepriecinās tieši viņu, jo SPA viesnīcās vienmēr ir plašs piedāvājums, tāpēc viņa varēs izvēlēties sev tīkamākās procedūras. Gan Latvijā, gan kaimiņzemēs ir plašs SPA pakalpojumu klāsts, atliek tikai izvēlēties vietu. Tāpat regulāri pieejami piedāvājumi par īpaši izdevīgām cenām.

  1. Pāra vai privātā fotosesija

Tikpat lieliska dāvana draudzenei būs fotosesija ar profesionālu fotogrāfu. Individuāla vai pāra fotosesija būs gan lieliska pieredze būšanai kameras priešā, gan iespēja iegūt profesionālas bildes. Fotogrāfs spēj izcelt pašu labāko un skaistāko katrā cilvēkā, radīt īpašu noskaņu. Tas var būt piedzīvojums, kas apliecinās, ka katrs ir skaists un var labi izskatīties fotogrāfijās, par ko joprojām daudzi šaubās. Tā būs dāvana draudzenei, kas vairos viņas pašapziņu, sniegs jaunu pieredzi un fotogrāfijas, ko ar lepnumu varēs ievietot sociālajos tīklos un izdrukāt, lai pieliktu skaistā rāmī pie sienas.

  1. Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas

Rīga ir ļoti skaista, to redzam ik dienu. Ja vēl paceļam skatienu augšup, tad visā krāšņumā varam novērtēt pilsētas arhitektūru. Bet kā Rīga izskatās no putna lidojuma? To ir iespējams uzzināt. Dāvana draudzenei var būt arī lidojums virs Rīgas ar lidmašīnu. Uzdāviniet iespēju ieraudzīt šo skaisto pilsētu no pavisam neierasta skatpunkta. Tas liks elpai aizrauties un vēl vairāk novērtēt to, ka dzīvojam tiešām skaistā vietā. Šī dāvana daudzenei ir ērta izvēle tāpēc, ka lidojumi notiek visu gadu, nav svarīgi, kurā gadalaikā ir viņas dzimšanas diena.

  1. Uzdāvini gabaliņu no Mēness

Dāvana dzimšanas dienā var būt arī kaut kas tik pārsteidzošs un romantisks kā gabaliņš no Mēness. Draudzene var kļūt par Mēness gabaliņa īpašnieci. Par pirkumu tiek izsniegts sertifikāts, kas to apliecina. Iespējams, tā būs viena no romantiskākajām dāvanām, kādu viņa būs jebkad saņēmusi. Tā arī noteikti būs oriģinālākā dāvana no visām, ko viņa šajā dienā saņems, tāpēc nebūs jāsatraucas, ka no dāvanu maisiņa izņems kaut ko līdzīgu, ko jau uzdāvinājis kāds cits.

  1. Iepirkšanās karte somu vai kurpju veikalā

Sievietes, somas un kurpes ir nesaraujama trīsvienība. Tā ir mīlestība un kaislība mūža garumā. Tāpēc dāvanu karte, kas viņai ļautu netraucēti izvēlēties jaunu somu vai kurpes, būs viens no viņas mazo sapņu piepildījumiem. Dažreiz nevajag izdomāt neko ļoti oriģinālu, bet gan paļauties uz pārbaudītām vērtībām. Sievietēm tāda noteikti ir iepirkšanās. Jauna soma vai kurpes vienmēr ir tieši tas, ko viņa vēlas, lai arī cik viņai to jau daudz nebūtu. Varat būt pārliecināts, ka viņa nekavēsies ne mirkli, lai dotos uz veikalu un ļautos iepirkšanās priekam. Un prieks taču ir tas, ko vēlaties viņai šajā dienā sagādāt!

Dāvanu izvēle un iegāde nebūt nav tas vieglākais darbs, tomēr tas sniedz gandarījumu, ja redzam, ka esam pasnieguši tādu dāvanu, kas pārsteidz, iepriecina un ir noderīga. Dzimšanas dienas dāvana draudzenei ir svarīga izvēle, tāpēc par to vajadzētu domāt laicīgi, kā arī izpētīt plašo piedāvājumu, kas īpaši ērti darāms, ja izmanto specializētas interneta vietnes, kur apkopoti labākie un oriģinālākie dāvanu piedāvājumi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.