Kokteilis
Mīli

5 iemesli, kāpēc sievietes pamet arī tos vīriešus, kurus mīl0

Shutterstock ilustrācija

Visiem zināms, ka iemīlēties ir viegli, bet šķiršanās – tā ir attiecību grūtākā daļa. Kad cilvēki nolemj pārtraukt attiecības, situācija var iznākt ļoti haotiska, emocionāla un saspringta.

Sievietes attiecības bieži vien iemīlas spēcīgāk un pilnīgāk atdod sevi otram cilvēkam. Kad sieviete kādu mīl, viņa nevilcinās atdot viņam sevi pilnībā, savukārt vīrieši parasti ir piesardzīgāki. Bet tajā pašā laikā, ja vīrietis nespēj sevi pierādīt kā sievietes cienīgu, viņa nekavēsies to pamest, pat ja ļoti mīl.

Vai tas izklausās dīvaini? Ja tā, tad izlasi šo rakstu, lai uzzinātu, kāpēc sievietes mēdz pamest pat tādus vīriešus, kuros ir iemīlējušās!

1.Vīrietim pietrūkst spontanitātes

Vīriešiem bieži vien patīk ievērot noteiktu dzīves ritmu, kas nereti pārvēršas rutīnā – it īpaši, kļūstot vecākiem. Tas ne vienmēr ir slikti, bet sievietēm vajag mazliet spontanitātes šad un tad. Darīt vienu un to pašu katru dienu bez mazākajiem pārsteigumiem ātri kļūst garlaicīgi. Spontāni ik pa laikam izdari viņai kaut ko jauku, lai uzturētu dzirksti attiecībās!

2. Ievērojamas pārmaiņas dzīvē

Sievietei, gadiem ejot, nākas piedzīvot spēcīgas pārmaiņas dzīvē – bērni pamet mājas, menopauze, vecāki kļūst slimi un kopjami, kāds no tuviniekiem pamet šo pasauli, uzmācas kāda slimība. Ja vīrietis nav vienmēr gatavs būt blakus un atbalstīt sievieti šo pārmaiņu laikā, kādēļ gan lai viņa paliktu kopā ar viņu?

3. Vīrietis nav klāt, kad tas ir nepieciešams

Ja viņš ir vienmēr prom, darot to, kas pašam patīk, sieviete ātri nogurs no tā, ka vīrietis nepavada laiku kopā ar viņu, un drīz pametīs viņu pavisam. Vajag fizisku vīrieša klātbūtni un atbalstu.

4. Viņa jūtas vientuļa

Pat, ja vīrietis ir fiziski klātesošs, sieviete jutīsies vientuļa, ja netiks pienācīgi atbalstīta un mīlēta tādā veidā, kā tas viņai vajadzīgs. Sievietei vajag, lai vīrietis ir pie viņas ne tikai fiziski, bet arī emocionāli, mentāli un garīgi. Viņas vēlas dziļāku saikni, nevis tikai virspusējas attiecības. Ja attiecībās nav dziļu un atklātu sarunu, mīlestības un uzmanības pierādījumu, viņai nav iemeslu tajās palikt.

5. Viņa jūtas tā, it kā viņu uzskatītu par pašsaprotamu

Nekas neizdzēš dzirksteli attiecībās ātrāk kā komunikācijas trūkums. Tas noved sievietes pie domām, ka viņas netiek pienācīgi novērtētas un ka viņu klātbūtne tiek uztverta kā pašsaprotama. Vīrietim ir jāpierāda sievietei, ka viņa tam daudz nozīmē – pietiek tikai ar nelieliem uzmanības apliecinājumiem un, piemēram, palīdzīgu roku mājas darbos.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Medus raža Latvijā šogad būs zemāka nekā iepriekšējos gados. Vai būtiski celsies medus cena?
23 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
VIDEO. “Svetlanai nebija izvēles, Baltkrievijas varasiestādes viņu izveda no valsts.” Atklāj, kas noticis ar Tihanovsku 1
3 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Kas slēpjams jaunajai Tukuma vadībai? Īsi pirms apvienošanās veiktas vairākas pārmaiņas
32 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
VIDEO. Latvijas piekrastē izskalotas medūzas. Toms Bricis skaidro, vai tās ir bīstamas
33 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Bumba, kas spēj uzraut gaisā daļu Rīgas 1
4 stundas