Foto: Pixabay

5 ikdienišķas parādības, kas norāda, ka veiksme ir tepat blakus 0

Dažādas parādības un ticējumi cilvēces vēsturē vienmēr ieņēmuši būtisku lomu. Tie palīdz palīdz izvairīties no nepatikšanās un brīdina par laimīgiem brīžiem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Eksistē daudz ticējumu un parādību, kas mums dzīvē noder un palīdz. Lūk, dažas ikdienišķas parādības, kas jūs brīdina – veiksme ir tepat blakus!

1. Doties ceļā lietus laikā

Foto: Pexels
CITI ŠOBRĪD LASA

Tas vienmēr ir labi. Kopš senseniem laikiem lietus tiek uzskatīts par dziedinošu dabas spēku, kas spēj “nomazgāt” grēkus un nepatikšanās. Ceļš lietus laikā, protams, var šķist grūtāks, taču, saskaņā ar šo ticējumu, paveicot šo ceļu, jūs noteikti saņemsiet par to balvu.

2. Baznīcas zvani

Foto: Pexels

Ja jūs esat sācis darīt kaut ko brīdī, kad atskan baznīcas zvani, tas nozīmē, ka jums palīdz augstākie spēki, un pavisam noteikti jums veiksies. Noteikti iesākto izdarāt līdz galam.

3. Četrlapu āboliņš

Foto: Pixabay

Šādu četrlapu āboliņu var noplūkt un paņemt sev līdzi, izžāvēt starp grāmatas lapām un atstāt glabāties mājās. Tiek uzskatīts, ka četrlapu āboliņš nes veiksmi gan mājoklī, gan pasargā cilvēku no dažādām likstām.

4. Laimīgā monēta

Foto: Pexels

Ja ieraugāt zemē nokritušu monētu ar ciparu uz augšu, paceliet to, taču nevajadzētu to darīt ar kailām rokām (izmantojiet, piemēram, cimdus, salveti vai tamlīdzīgas lietas). Pēc tam, kad būsiet pacēlis laimīgo monētiņu, vietā nometiet savējo un sakiet: “Neveiksmes man neseko!”. Par šādu monētu var nopirkt loterijas biļeti un apvārdot to, lai saņemtu lielu laimestu.

5. Čūskas āda

Foto: Pexels

Ja jūs atrodat čūskas ādu, tad jums veiksies visu gadu no brīža, kad tas ir noticis. Atcerieties, ka ne katram dzīvē paveicas atrast čūskas ādu, taču ja jums tas ir izdevies, nešaubieties, ka pats Visums jums ir bijis labvēlīgs. Sekojiet zīmēm, jo jūsu laime noteikti ir kaut kur tepat blakus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.