Reklāmraksti

5 vērtīgas preces, kas noteikti noderēs makšķerniekiem – iesācējiem0

Publicitātes foto

Jaunā makšķerēšanas sezona jau atklāta, un makšķernieki jau steidz iekarot vietējos ezerus un upes. Dažādos ziņu portālos jau lasāmi raksti par pirmajiem lielajiem lomiem. Ja esat viens no makšķerētājiem iesācējiem, Jums noteikti jāiepazīstas ar dažām vērtīgām precēm, kuras ir vērts iegādāties, lai makšķerēšanas procesu padarītu efektīvāku un baudāmāku.

Perfektā laiva ērtai makšķerēšanai

Ja vēlaties iekarot ūdeņus, noteikti neiztikt bez ērtas un kompaktas piepūšamās laivas. Makšķerniekam, kas tikai gatavojas uzsākt savas gaitas, pilnīgi pietiek ar mazu, ērtu piepūšamo laiviņu. Tās ir kompaktas un viegli pārvietojamas arī bez automobiļa palīdzības. Plašajā makšķerēšanas aprīkojuma piedāvājumā pieejamas gan vienvietīgās, gan divvietīgās, gan trīsvietīgās un pat četrvietīgās piepūšamās laivas. Komplektā ar pašu laivu parasti tiek piedāvāts arī pumpis laivas piepumpēšanai. Arī airi nereti ir iekļauti preces komplektācijā.

Daži piepūšamo laivu modeļi ir apīkoti ar tādu papildelementu kā glābšanas virves, kas izvietotas gar laivas malu. Citos laivu modeļos ir paredzēta vieta motoram, taču jārēķinās ar to, ka motors var izmaksāt diezgan dārgi. Iesācējs vai hobija līmeņa makšķernieks var bez tā iztikt.

Makšķernieka palīgrīks – nazis

Makšķernieka aprīkojumā noteikti nepieciešams arī kvalitatīvs nazis. Parastā naža trūkums ir pavisam vienkāršs – nokļūstot ūdenī tas nogrimst. Lai neuzmanības vai kļūdas dēļ labais palīgrīks netiktu pazaudēts, pastāv lieliska alternatīva ierastajam nazim, proti, negrimstošs makšķernieka nazis. Izņemot negrimstību, tam piemīt arī citas pozitīvas īpašības. Nazim ir visai ērts rokturis un to var ļoti ērti piestiprināt pie jostas. Tas noteikti kļūs par Jūsu iecienītāko palīgrīku makšķerēšanas procesā.

Ledusskapis Jūsu somā

Baudot brīvo dabu un relaksējoši makšķerējot, noteikti radīsies vēlme pēc kāda svaiga našķa vai atspirdzinoša dzēriena. Makšķerniekam lieti noderēs maza vai vidēja izmēra aukstuma kaste. Tā būs ideāla uzkodu glabātuve garākos un ilgākos izbraucienos. Jāatceras, ka aukstuma uzglabāšanai somā jāievieto arī aukstuma elementi. Šie elementi visbiežāk ir pildīti ar želejveida vielu, kas pirms došanās izbraukumā ir jāsasaldē.

Ja makšķerēt dodaties ar automobili, Jums piemērotas būs aukstuma somas, kurās aukstumu iespējams noturēt ar elektrības palīdzību. Kā to izdarīt atrodoties copes vietā? Aukstuma soma viekārši jāpievieno automašīnas elektriskajam piepīpētājam.

Vieta piederumu glabāšanai

Vēl viena vērtīga prece, kas noteikti noderēs gan makšķerēšanas iesācējiem, gan entuziastiem, ir piederumu soma tradicionālās kastes vietā. Ja neesat plānojis līdzi ņemt ievērojamu daudzumu makšķerēšanas piederumu, pleca soma būs tieši laikā. Jums nebūs sevi lieki jāapgrūtina, liecoties pēc neparocīgās kastes.

Lomam tepat no krasta

Gadījumam, ja nevēlaties stundām vizināties pa ezeru un meklēt labākās zivju vietas, pastāv lielisks risinājums rezultatīvai makšķerēšanai no krasta. Vai esat pazīstams ar tādu ierīci kā hidrolokators ? Arī cenā pieejamākie hidrolokatori strādā diezgan labi un ir izcili piemēroti arī iesācējiem. Tie neprasa daudz zināšanu un ir īpaši viegli lietojami. Ievietojot ierīci ūdenī un savienojot to ar mobilo telefonu, iespējams vienkārši un ātri apskatīt zivju pulcēšanās vietas. Hidrolokators būs lielisks palīgs ,un neatstās Jūs bez tik ļoti kārotā loma.

Atcerieties, ka nav jābūt profesionālim, lai pilnībā izbaudītu makšķerēšanas procesu .Gan piepūšamās laivas, gan aukstuma kastes, gan piederumu somas un citas preces ir ērti nopērkamas interneta veikalā 220.lv. Šeit atradīsiet visu nepieciešamo azartiskai vai tieši pretēji – relaksējošai makšķerēšanai Latvijas skaistajos ezeros un upēs.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Biežākie iemesli, kas izraisa ceļu satiksmes negadījumus
4 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kāpēc lietoti velosipēdi ir labākā izvēle?
Nedēļa
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Ceļu satiksmes noteikumi, kas jāzina katram velosipēdistam
20. Maijs, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
10 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
5 stundas