Foto: Pexels

5 zodiaka zīmes, ar kurām ir visgrūtāk sadzīvot: viņi parādīs, kurš mājās ir saimnieks! 0

Kopdzīve nekad nav vienkārša – katram no mums ir savs raksturs, savi plusi un mīnusi, kā arī zināma izpratne par savu lomu ģimenē. Taču kopdzīve ar šiem 5 zodiaka zīmju pārstāvjiem ikvienam var kļūt par milzīgu izaicinājumu.

Reklāma
Reklāma

1. Auns

7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Kokteilis
Saulrietu tests: izvēlies vienu attēlu un uzzini, ko tava izvēle atklāj par tavu iekšējo “es”
Lasīt citas ziņas

Dzīve ar Aunu ir pilna pārsteigumu. Turklāt katru mīļu dienu. Šie cilvēki bieži atrodas savu emociju iespaidā un apkārtējiem ir neizprotami. Asi vārdi un spontāna rīcība bieži var kļūt arī par jūsu dzīves galveno problēmu, ja vien jūs dzīvojat kopā ar Aunu.

2. Ūdensvīrs

Tas, par ko daudzi nevar ciest Ūdensvīru, patiesībā ir raksturojams ar vienu vārdu – augstprātība. Ūdensvīri diez vai tajā jebkad dzīvē atzīsies, ka patiešām ir augstprātīgi, taču vienmēr sevi uzskatīs par maķenīt labāku nekā citi. Kategoriski un despotiski – viņiem ļoti patīk kontrolēt citus. Turklāt bieži tas ir neuzkrītošās “versijās”.

3. Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Dvīņi patiesībā paši labi zina savu problēmu: viņiem ir grūti apstāties, kā arī paklusēt. Šie cilvēki ir ļaunatminīgi, viņi atcerēsies pat vissīkākās detaļas, kas kādreiz ir notikušas un var izmantot to pret jums visspilgtākajos veidos tikai tāpēc, lai liktu jums justies slikti. Savas dzīves kritiskākajos brīžos Dvīņi var kļūt patiešām cietsirdīgi un šo viņu rakstura šķautni daži cilvēki patiešām var neizturēt, lai arī cik ļoti mīlētu šo Dvīni, ar ko viņš dzīvo kopā.

4. Mežāzis

Par Vēršu un Aunu ietiepību leģendas klīst jau sen, bet par Mežāžiem nez kāpēc bieži piemirst. Kā tad tā? Jo viņu ietiepība nav nebūt mērāma kā “nekaitīgāka” vai mazāka! Pat visstulbākās kļūdas, ko Mežāzis ir pieļāvis, viņš turpinās aizstāvēt tā it kā tā būtu bijusi vienīgā pareizā rīcība viņa dzīvē. Nav vērts ar viņu strīdēties, jo viņš tāpat uzskata, ka taisnība ir viņam. Turklāt viņi vēl ir arī ļoti noslēgti. Mežāži ļoti bieži ir vientuļi – viņu raksturs cilvēkus aizbiedē arī burtiskā nozīmē.

5. Skorpions

Lai arī kas tu nebūtu Skorpionam, viņš tev parādīs, kurš mājās ir saimnieks. Ja tu dzīvo vai vēl plāno dzīvot kopā ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi, zini, ka no pirmās dienas Skorpions tev ierādīs “vietu” hierarhijā. Turklāt viņi cilvēkus tur noteiktā distancē no sevis, ir gana despotiski, neiecietīgi, pie tam vēl bieži cīnās ar garastāvokļa svārstībām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.