Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pexels.com

5 zodiaka zīmes, kuras 2024.gadā sagaida liela veiksme 5

Zaļā pūķa gads ikvienai zodiaka zīmei dos iespēju veikt izaugsmi un sasniegt vēlamos rezultātus. Ikviens atradīsies lielu notikumu epicentrā, taču būs tādi, kuriem zvaigznes tomēr sola nedaudz vairāk veiksmes. Astrologi nosaukuši tās zodiaka zīmes, kurām īpaši veiksies 2024.gadā!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Vēršiem pavērsies jaunas iespējas radošai darbībai un pašizpausmei. Būs iespēja gūt lielus panākumus finanšu jomā, kas ļaus realizēt visas iespējamās idejas. Nebūs melots, ja teiktu, ka Vēršiem naudas patiešām netrūks nekādu sapņu piepildījumam. Turklāt nākamajā gadā šīs zīmes pārstāvjiem būs pagrieziena punkts, kas paliks atmiņā kā īpaši laimīgs periods attiecībās ar mīļoto cilvēku. Ja jūsu starpā bija izveidojusies plaisa, tā aizmirsīsies un jūs baudīsiet viens otra tuvību.

Vēzis

Vēžiem izdosies tikt galā ar sarežģītiem uzdevumiem, kas ilgu laiku viņus ir mocījuši. Ļoti veiksmīgs periods gaidāms tieši biznesa jomā – ja jums tāds jau ir, izdosies to paplašināt, bet, ja nav, ir īstais brīdis kļūt par uzņēmēju, jo Pūķis sola lielus panākumus šajā sfērā. Liela laime solās atnākt arī privātajā dzīvē. Savienība ar mīļoto izdosies teju ideāla, Vēžiem beidzot taps arī skaidrs, ko nozīmē jēdziens “dvēseles radinieks”. Ar partneri var izdoties lieli projekti kopā, tostarp mājas celtniecība vai kopīga biznesa uzsākšana. Ļoti veiksmīgs laiks vērienīgiem pirkumiem – māja, zemes gabals, automašīna utt. Taču visam pāri būs romantika – tā burtiski virmos gaisā un katra šūna izstaros no jums mīlestību un seksualitāti. Labvēlīgs laiks arī ceļojumiem.

Jaunava

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai arī gada sākumā Jaunavām iespējamas nelielas grūtības, kopumā zvaigznes sola, ka Pūķa gads gaidāms pat ļoti veiksmīgs. Arī šīs mazās grūtības savā ziņā palīdzēs Jaunavas izaugsmei. Sākot no maija Jaunavām gaidāmi lieli un patiesi gandarīti sasniegumi dažādās sfērās – hobijā, mācībās un arī finansēs. Sākot no septembra, visticamāk, gaidāmas nelielas pārmaiņas privātajā dzīvē, taču arī tas – tikai uz labu!

Svari

Svari nākamajā gadā varēs justies patiesi laimīgi. Viņu dzīve mainīsies par 360 grādiem: prioritātes un dzīves orientācija pēkšņi pavērsīsies pavisam citā virzienā. Pūķis Svariem dāvinās neaizmirstamas dāvanas attiecību un mīlestības jomā, kā arī dos nepieciešamo veiksmi, lai šīs zīmes pārstāvji būtu veiksmīgi arī finansēs. Pastāv iespēja 2024. gadā iegūt (vinnēt loterijā, saņemt mantojumu utt.) lielu naudas summu.

Strēlnieks

Strēlniekiem Pūķis ir sagatavojis daudz interesantu notikumu profesionālajā darbībā. Neskatoties uz to, ka šīs zīmes pārstāvji daudz strādās, nogurums un izdegšana viņiem ies secen. Gluži pretēji, visu gadu Strēlnieki jutīs spēku pieplūdumu un iedvesmu. Tas viss ļaus jums jūtami pakāpties pa karjeras kāpnēm. Lai izdodas!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.