Foto: Pexels

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir “inficēti” ar veiksmes kodu 0

Ātri tikt pie sava sapņa? Ātri un bez grūtībām sasniegt mērķi? Kaut ko iekārot un jau pēc brīža to dabūt? Jā, noteikti, ka arī tu esi pamanījis, ka ir tādi cilvēki, kuriem izdodas viss – būt īstajā laikā un īstajā vietā, un tikt pie saviem sapņiem. Tu jautāsi, kā? Visdrīzāk, ka pie vainas ir viņu zodiaka zīme!

Reklāma
Reklāma

Auns

Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
“Mīlēšu tevi mūžīgi…” Tuvākie cilvēki sēro par Jāņa Straumes un Ingrīdas Latimiras došanos mūžībā
Lasīt citas ziņas

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt milzīgs enerģētiskais potenciāls un ja vien viņi vēlas, patiesībā viņi spēj visu. Ja viņi nosprauž sev mērķi (tiesa, tas ir ļoti sarežģīti, jo viņi vēlas visu un uzreiz), tad savā dzīvē var iegūt visu, ko vien vēlas.

Lauva

Lauvas zina, ko viņas vēlas un galvenais – kā to dabūt. Lai arī kur šie cilvēki atrastos, viņi atradīs veidu, kā iegūt kāroto. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji tiecas uz virsotnēm, vēlas slavu un ietekmi. Viņi vienmēr seko savām interesēm un dažkārt savu mērķu dēļ ir gatavi upurēt daudz ko – arī draudzību.

Mežāzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Lūk, vēl viens zodiaka zīmes pārstāvis, kam pašrealizācijai un aktīvai rīcībai ir ļoti liela loma. Viņi nenovērš savu uzmanību uz sīkumiem, kad ir ceļā uz mērķi. Šiem cilvēkiem lielākais sods ir neatrast sev nodarbošanos un pavadīt laiku bezdarbībā.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti ambiciozi, bet viņiem piemīt arī analītisks prāts un apskaužama erudīcija, kas ļauj viņiem savus mērķus sasniegt pēc iespējas ātrāk un ar mazāk iespējamajām ķibelēm komplektā. Jaunavas vienmēr prot rast oriģinālu risinājumu un izvirzīt idejas, kas apkārtējos raisa sajūsmu un apbrīnu.

Skorpions

Šie cilvēki ir ļoti azartiski, viņiem piemīt sacensību gars. Šīs īpašības ļauj viņiem būt spēcīgiem konkurentiem un uzvarēt teju vai visā. Patraucēt ceļā uz saviem sapņiem viņiem var tikai ietiepība.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.