Foto: Unsplash

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus 2020.gadā gaida lielas pārmaiņas 0

2020.gads bez šaubām kļūs par tādu laiku, kas mainīs daudzu cilvēku dzīves. Pārmaiņas skars katru, taču dažiem zodiaka zīmju pārstāvjiem tās būs daudz iespaidīgākas.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Strēlnieki arī agrāk bija nopietni aizdomājušies par dzīvesvietas maiņu (gan par pilsētas, gan pat valsts). Un šajā gadā zvaigznes sola iespēju to izdarīt bez lieka riska. Tuvāki un tālāki ceļojumi būs ļoti pozitīvi un sniegs lielu gandarījumu un ļoti iespējams, ka kāds no šiem ceļojumiem var kļūt par liktenīgo nākošās mājvietas izvēlē.

Vērsis

Šogad Vērši beidzot sasniegs savu zelta stundu profesionālajā sfērā. Nebaidies ieguldīt naudu tur, kur esi to iecerējis, tāpat investīcijās un nekustamajā īpašumā. Tev ļoti veiksies!
Ja tev ir ieilguši kādi tiesas procesi, tie beidzot atrisināsies, turklāt tev par labu. Esi aktīvs, nesēdi uz vietas un tev viss izdosies. Īpaši veiksmīgs šis gads būs naudas jautājumos. Gribēji kļūt bagāts? Šis ir tavs iespēju gads!

Ūdensvīrs

CITI ŠOBRĪD LASA

Tavā galvā ir tik ļoti daudz radošu domu un ideju! Tavs fantāziju lidojums nav notverams. Daudzi Ūdensvīri šogad negaidīti mainīs dzīvesveidu, atsakoties no savas iepriekšējās profesijas. Šajā gadā zvaigznes šo ieceri palīdzēs realizēt.

Jaunava

Nopietnas pārmaiņas gaidāmas arī Jaunavu dzīvē. Iespējams, tu iepazīsies un apprecēsies, bet iespējams, ka tev beidzot izdosies tikt galā ar kādu savu pavisam nelāgu atkarību. Iespējams, ka tavā dzīvē gaidāmas kādas citas revolucionāras pārmaiņas, ar kurām, starp citu, tev nāksies samierināties, lai pēc tam izdarītu secinājumus un gūtu no notikušā mācību (tas, visdrīzāk, attiecas vai nu uz darbu vai mācībām).

Skorpions

Šis gads nodarbinās tevi par naudas jautājumiem. Tu bieži būsi krustcelēs – kā būt, kā rīkoties. Tev gribēsies vienu, bet tu darīsi citu. Tev gribēsies citu, tu darīsi pretējo. Nepastāvīga kļūs arī privātā dzīve un viss tieši tamdēļ, ka tu nevarēsi rast piepildījumu savā profesionālajā sfērā. Daudzi Skorpioni šogad paliks pie sasistas siles – ne mīļotā cilvēka, ne izcilas karjeras. Varbūt ir vērts aizdomāties par kaut ko vienu?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.