Raivis Dzintars
Raivis Dzintars
Foto-LETA

Dzintars pēc atgriešanās Saeimā darbosies divās komisijās 0

Pievieno LA.LV

Nacionālās apvienības (NA) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, kurš ceturtdien atjaunoja deputāta mandātu, strādās Izglītības, kultūras un zinātnes un Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijās, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Dzintars pagājušā gada decembrī devās bērna kopšanas atvaļinājumā.

Viņa vietā Saeimā strādāja Gunārs Rusiņš, kurš pēc deputāta mandāta nolikšanas saņems kompensāciju deputāta triju mēnešalgu apmērā, aģentūrai BNS apstiprināja parlamenta Preses dienestā. Rusiņam deputāta pilnvaras tika piešķirtas uz laiku.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.