Foto: Pexels

7 izplatīti sapņi un to patiesā nozīme 0

Lūk, ko nozīmē jūsu sapņi pēc psihologu vērtējuma!

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Sapnis Nr. 1: Jūs stāvat aizas malā… un pēkšņi krītat nekurienē

Foto: Pixabay
CITI ŠOBRĪD LASA

Sapņi par krišanu ir saistīti ar emocijām, ka kaut ko nevarat kontrolēt vai esat pārpildīts ar stresu, bailēm vai citām negatīvām emocijām. Tāpat šie sapņi var būt saistīti ar to, ka jums pietrūkst atbalsta un drošības sajūtas.

Sapnis Nr. 2: Jums nav balss, un jūs nevarat kliegt pēc palīdzības

Vairumā gadījumu, kad tas notiek, tas nav tikai sapnis. Tas var būt arī miega paralīzes rezultāts. Fizioloģiski cilvēks miega laikā var būt paralizēts. Cilvēki, kas ir kaut reizi dzīvē izjutuši miega paralīzi, zina, kādas izjūtas tas rada. Pēc būtības tas ir laiks, kas ir starp miegu un pamošanos. Cilvēki, kas no miega paralīzes cieš spēcīgi zina, ka var būt apgrūtinātas kustības, runas spējas un dažos gadījumos pat spēja elpot. Un tā, jūs domājat, ka redzat sapni, bet patiesībā jūs esat miega paralīzes stāvoklī un cenšaties pamosties.

Sapnis Nr. 3 : Jūs esat kails un atrodaties publiskā vietā

Foto: Pexels

Šis sapnis bieži papildinās arī ar dažādām citām emocijām, tādām kā kauns, baumas, mulsums – tas ir tieši tas, kā jūs jūtaties sapnī. Taču dažos gadījumos, kad jūs redzat sevi sapnī atkailinātā veidā, un neizjūtat kaunu, tam ir pilnīgi pretēja nozīme. Jūs vēlaties, lai jūs dievinātu un atzītu par līderi.

Sapnis Nr. 4: Jums pēkšņi izkrīt zobi

Šis sapnis nozīmē trauksmi. Jūs, visdrīzāk, izjūtat noteiktu stresu, kas atnāk pie jums miegā. Šis sapnis tāpat var būt saistīts ar dažādām pārmaiņām, kas notiek jūsu dzīvē.

Sapnis Nr. 5: Jums kāds seko

Foto: Pexels

Viss ir atkarīgs no tā, kas jums seko. Visbiežāk tas ir kāds svešinieks vai pat monstrs. Tas var simbolizēt par to, ka jums ir, piemēram, alkoholiskā vai narkotisko vielu atkarība vai arī – jūs esat kādam parādā naudu. Ja jums seko kāds, ko jūs pazīstat, tāda sapņa nozīme ir cita. Jūsu domas par šo cilvēku nozīmē vairāk nekā tas fakts, ka viņš jums seko.

Reklāma
Reklāma

Sapnis Nr.6: Jūs esat noteicējs

Vai nu jūs esat ģenerāldirektors, karalis vai prezidents, tas nozīmē to, ka vai nu jūs ļoti lepojaties ar to, ka jums pieder zināma vara vai arī ļoti pēc tā kārojat. Vairums cilvēku, kas sapņo par varu, patiesībā no tās atrodas tālu. Šāds sapnis kompensē realitātes bezspēcības sajūtas.

Sapnis Nr.7: Jūs vakariņojat kopā ar cilvēku (vai viņu satiekat), kas ir miris

Foto: Pexels

Patiesībā šis sapnis nenozīmē neko sliktu – gluži vienkārši jums pietrūkst šis cilvēks, ko jūs redzat sapnī. Jūs pēc viņa ilgojaties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.