Kokteilis
Mīli

8 pazīmes tam, ka jums ir laiks šķirties un iet katram savu ceļu0

Foto: Burst.shopify.com

Katrs pāris pārdzīvo kā labus, tā arī sliktus laikus attiecībās. Un reizēm mēdz gadīties, ka kāds brīdis jūs noved strupceļā, kad jums nav vairs skaidrs – vai šīs attiecības ir vērts turpināt un saglabāt, vai labāk iet katram savu ceļu.

Apkopojot psihologu un pāru konsultantu pieredzi, un ieteikumus esam izveidojuši 8 pazīmju sarakstu, kad ir patiešām skaidrs, ka šīm attiecībām nav nākotnes un nav vērts veltīt savas pūles, lai glābtu neizglābjamo.

1. Jūs vairāk strīdaties, nekā sarunājieties

Pirmā un visdrošākā pazīme – nemitīgi strīdi. Protams, jāņem vērā fakts, ka cilvēki ir dažādi un kāds viņu attiecību modelis bijis sākotnēji. Taču ja jūs ietiepīgi nesarunājieties pēc strīda vairākas dienas vai katra šī reize prasa jums kaudzi nervu, padomājiet, kam jums tas ir vajadzīgs? Ja saruna paaugstinātā tonī starp jums ir kļuvusi par normu, pielieciet punktu tam. Neviens nav pelnījis tik negatīvu attieksmi pret sevi – ne jūs, ne jūsu partneris.

2. Pieķerat sevi pie domas, ka nepazīstat savu partneri

Attiecībās nav nekā svarīgāka kā būt kontaktā vienam ar otru. Tikai ar komunikācijas palīdzību jūs kļūstat par pāri. Ja jūs jūtat, ka nevarēsiet atrast neko, par ko runāt ar savu partneri, tas ir ļoti slikti. Vai nu jums neizdodas atrast kontaktu vienam ar otru vai arī raksturu nesaderības dēļ un atšķirīgo interešu dēļ, jūs viens otram absolūti neesat piemēroti. Šādām attiecībām nav lemta kopīga nākotne, jo jūs nemitīgi paliekat “sākuma punktā”.

3. Jūs izvairaties viens no otra

Kad jūs esat laimīgās attiecībās, jūs vēlaties pēc iespēja vairāk laika pavadīt kopā ar otru cilvēku. Jo jums ir patīkami atrasties viņa sabiedrībā, jums ir interesanti darīt kopā dažādas lietas. Taču, ja jūs izvairaties no sava partnera un darbā “aizsēžaties” ilgāk vai bezmērķīgi klejojat pa veikalu, jūsu attiecības patiesībā jau sen ir izjukušas.

4. Jūs neuzticaties savam partnerim

Nekad nevar nenovērtēt uzticību attiecībās. Kā tikko jūs sāksiet savam partnerim izrādīt neuzticību, šauboties par katru viņa soli, ir vērts aizdomāties. Uzticības neesamība attiecībās ir būtiski postošs faktors. Un tagad iedomāsimies, ka jūs esat uzrīkojusi skandālu par jums šķietamu notikumu, ka jūsu partneris jūs ir krāpis. Bet, ja nav? Vai jūs šādu attieksmi pieņemtu? Diez vai. Bet, ja nu patiešām jūsu partneris jūs krāpj, cik ilgi esat gatavi dzīvot šādās attiecībās un pats galvenais – kamdēļ?

5. Jūs vairs neizjūtat vēlmi pēc seksa

Fiziskā tuvība ir viena no vissvarīgākajām lietām divu cilvēku attiecībās. Tā ir ķīmija, kas burtiskā un pārnestā nozīmē ļauj baudīt vienam otru. Ja jums pret attiecībām ir zudusi interese, tad diez vai jūs izjūtat vēlmi pēc seksa ar šo cilvēku. Protams, ikdienā pāris sastopas ar rutīnu, ar nogurumu un tamlīdzīgām lietām, tomēr, ja jūs nevarat atcerēties, kad jūs pēdējo reizi nodarbojāties ar seksu, tas ir trauksmes signāls. Tā ir vistiešākā pazīme tam, ka jūs esat zaudējuši interesi par savu partneri.

6. Šīs attiecības ir sākušas jūs apgrūtināt

Katrs cilvēks esot kopā ar savu mīļoto cilvēku jūtas ļoti labi. Jūs abi vēlaties būt laimīgi, jums ir noteikti kopīgi mērķi un sapņi. Taču attiecības jums ir pārstājušas būt par “spēku”, tās drīzāk jums to atņem. Kad jūs visu darat ar apgrūtinājumu, kad tās jums atņem enerģiju, nevajag tās turpināt, jo tas jūs nekur vairs neved, bet iztērē vien jūsu atlikušo enerģiju, kā arī laiku.

7. Jūs nemitīgi sūdzaties

Ja jūs ar draudzenēm apspriežat savas attiecību problēmas dažreiz tajā nav nekā nosodomāma. Bet tikko jūs sākat sūdzēties par savām attiecībām un par visu, kas ir saistīts ar jūsu partneri, ir vērts šķirties. Ja jūs kopā nespējat nodzīvot pa vienu dienu, neredzot viņā trūkumus, kas, šķiet, “neļauj jums elpot”, atbrīvojiet sevi un viņu no šīs kopā būšanas.

8. Esat sākuši sapņot, kā būtu, ja šo attiecību nebūtu

Ja jūs esat sākuši daudz fantazēt par to, kā būtu, ja jums šo attiecību nebūtu un jūs būtu vai nu brīvs cilvēks vai attiecībās ar citu cilvēku. Un jūs darāt to salīdzinoši bieži. Šādā gadījumā nevar gaidīt pozitīvu kopā būšanu, emocionālas attiecības, ja savā prātā un sirdī jūs jau sen esat “ārpus” tām.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Veselam
“Jā, Covid-19 ir bīstams, bet tas ir pārspīlēts,” uzskata Apinis 40
12 stundas
IF
Imants Frederiks Ozols
Pasaulē
“Tas ir rets notikums!” Otrdien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Makrons kopā ar kundzi Brižitu
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Uhaņā saražotais draņķis ir izrādījies no aplam izturīga materiāla taisīts.” Egila Līcīša feļetons 2
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Kāpēc lai es kaut ko tādu ēstu?” Skolēni izbrāķē savdabīgās brīvpusdienu pārtikas pakas 1
2 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Nepamodās no narkozes: zobārsta krēslā nomirst deviņus gadus veca meitenīte 3
9 stundas