Foto: Pixabay

8 priekšmeti, kas var nest nelaimi mājās 1

Ja esi māņticīgs, tad, visticamāk, der zināt, ka saskaņā ar Fen Šui un citu kultūru tradīcijām šie priekšmeti mājas var nest nelaimi.

Reklāma
Reklāma

Šūpuļkrēsli

Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 27
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar senu īru leģendu tukšs šūpuļkrēsls simbolizē atklātu ielūgumu ļaunajiem gariem ieņemt tajā savu vietu. Māja var kļūt likstu apsēsta un neveiksmju vajāta.

Bojāti vai apstājušies pulksteņi

Fen Šui tradīcijas brīdina, ka mājās nedrīkst atrasties salauzti priekšmeti. Tie rada gan iekšēju, gan ārēju jucekli. Ja pulkstenis ir saplīsis, tā var būt slikta zīme.

CITI ŠOBRĪD LASA

Fen Šui nosaka, ka laika uzskaites instrumentiem vienmēr jābūt darba kārtībā, lai tu neriskētu iestrēgt un pārstāt virzīties uz priekšu savā dzīvē. Ja sabojājies pulksteņa signāls jeb zvans, tas var liecināt, ka drīz mājoklī gaidāma nāve.

Kaktusi

Fen Šui principi liecina, ka augi ar izteiktu vai sarežģītu ārpusi ir kā magnēti, kas pievelk sliktas vibrācijas. Kaktusu vai citu līdzīgi dzēlīgu augu ērkšķainās un asās virsmas var radīt spriedzi mājās un attiecībās.

Nesaklāta gulta

Gultas nesaklāšana vai pat haotiska tās klāšana varot nest bezmiega nakti un nemieru. Izlīdzini palagus, saliec spilvenus, mēģini izvairīties no uzmanības novēršanas šī procesa laikā.

Atvērts lietussargs

Saknes iebildumiem pret lietussarga atvēršanu telpās sniedzas jau Senajā Ēģiptē, kur jebkādu priekšmetu, kas bija domāti, lai pasargātu sevi no laikapstākļiem, ienešana mājās, bija necieņa pret gariem, kas sargā mājokli. Bailēs no garu atriebības, mūsu priekšteči nenesuši šāda veida priekšmetus telpās.

Beigti vai sausi telpaugi

Ja vēlies dzīvīgu māju, kas piepildīta ar pozitīvu enerģiju, neļauj tajā atrasties izžuvušiem, nedzīviem augiem.

Mēdz teikt – ja mājās ir mirušas vai saplīsušas lietas, tās ienes mirušo enerģiju. Turklāt sažuvušās lapas un nokaltušie stublāji taču izskatās nepievilcīgi.

Izbāzeņi

Vai tiešām vēlies, lai nedzīva brieža galva sveic gan mājiniekus, gan viesus? Pat mazāk māņticīgi māju īpašnieki, iespējams, vēlēsies divreiz padomāt, pirms savās mājās izvietot mirušu dzīvnieku ķermeņus, kas līdzīgi kā beigtu augu glabāšana mājās nes negatīvu enerģiju.

Tāpat der izvairīties no mākslas darbiem, kuros attēlotas iznīcības ainas, piemēram, kuģa vraks vai kaujas u.tml.

Veci kalendāri

Tiek uzskatīts, ka veca kalendāra glabāšanai mājās ir līdzīga ietekme, kā neejošiem pulksteņiem. Fen Šui brīdina par laika uzskaites priekšmetu nepareizu izmantošanu, apgalvojot, ka tā var nest nelaimi, samazināt labklājību un pat saīsināt dzīves ilgumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.