Foto: LETA

Mirusi deju ansambļa “Daiļrade” dibinātāja Silva Štelfa 0

Pievieno LA.LV

Šodien mūžībā aizgājusi deju ansambļa “Daiļrade” dibinātāja un ilggadēja mākslinieciskā vadītāja Silva Štelfa, aģentūru LETA informēja deju ansamblis “Daiļrade”.

Veselam
Neirologi nosauc 5 ieradumus, no kuriem vajadzētu atteikties jau šodien, ja jums rūp savu smadzeņu veselība
Kokteilis
Viņi paši cieš un liek ciest arī citiem: nosaukti problemātiskākie zodiaka zīmju pārstāvji
Kokteilis
Dažiem humors vienkārši “nestrādā” – šīs 3 zodiaka zīmes ir apdalītas ar spēju izprast jokus 6
Lasīt citas ziņas

Atvadīšanās no Štelfas notiks sestdien, 4.februārī, plkst.11 Ziepniekkalna kapu kapličā.

Deju ansamblis “Daiļrade” dibināts 1990.gada 14.novembrī ar firmas “Daiļrade” atbalstu un darbojas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā Ģilde” paspārnē. Štelfa bija kolektīva mākslinieciskā vadītāja līdz 2011.gada nogalei, bet no 2012.gada janvāra vadības grožus pārņēma Iveta Pētersone-Lazdāne.

CITI ŠOBRĪD LASA

Patlaban kolektīvā dejo dažādu vecumu jaunieši – skolnieki, studenti, dažādu firmu un uzņēmumu darbinieki un vadītāji vecumā no 16 līdz 30 gadiem. Kopējais kolektīva aktīvo dalībnieku skaits ir vairāk nekā 60 cilvēku. Kopš 1997.gada kolektīvam ir pašam sava instrumentālā kapella, kuras vadītājs ir Imants Kalniņš.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.