Reklāmraksti

9 padomi, kā viesistabā radīt omulīgu gaisotni0

Publicitātes foto

Viesistaba ir vieta, kur uzņemam viesus un atpūšamies paši. Parasti šī ir telpa, kuru redz visvairāk cilvēku, tādēļ svarīgi padomāt par tās atbilstošu iekārtojumu, lai viesistabā vienmēr valdītu omulīga gaisotne.
Telpu dizains daudz var pavēstīt par īpašnieka personību. Pārliecinieties, ka savu viesistabu iekārtojat tā, lai tā atstātu pozitīvu iespaidu gan uz Jums un citiem ģimenes locekļiem, gan arī Jūsu viesiem.
Ja vēlaties viesistabā radīt omulīgu gaisotni, Jums noderēs turpmākie padomi.

Izmantojiet lielisku sienas krāsojumu

Viesistabai piestāv siltas, neitrālas krāsas. Akcentam varat izvēlēties arī kādu spilgtāku elementu, piemēram, košākas krāsas joslu uz sienas. Pirms tam gan der pārliecināties, ka krāsas ir savstarpēji saskaņotas.

Atstājiet pietiekami daudz brīvas telpas

Plānojot iekārtojumu, paredziet pietiekami daudz brīvas telpas. Ja istaba ir pietiekami plaša, Jūs varat sakārtot mēbeles – dīvānu, atpūtas krēslus, galdu – telpas centrā. Stūrī varat novietot lielu istabas augu vai kādu citu masīvu elementu.
Pietiekami daudz vietas ļaus ērtāk pārvietotie, un telpa neizskatīsies pārpildīta.

Izvēlieties piemērotas mēbeles

Viesistabu veido tajā esošās mēbeles. Izvēlieties mēbeles, kas viesistabai piešķirs aizraujošu izskatu. Vislabāk, ja mīkstās mēbeles (dīvāns un atpūtas krēsli) ir vienotā stilā un krāsā.
Viesistabā lieliski iederas arī dažādu tipu plaukti, kurus var iegādāties https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/viesistabas-mebeles/plaukti, kafijas galdiņš, interesanta stila sēžamie (piemēram, ērti pufi).
Izvēloties mēbeles, ņemiet vērā arī to izmērus. Izveidojiet mēbeļu novietojuma plānu un tikai tad dodieties uz veikalu – tā zināsiet nepieciešamos parametrus un izvairīsieties no nepatīkamiem pārsteigumiem. Ja viesistaba ir maza, izvairieties no masīvām mēbelēm – pretējā gadījumā telpa izskatīsies pārblīvēta. Un otrādi – ja telpa ir plaša, tad pārāk mazas mēbeles arī nebūs veiksmīgākais risinājums.

Veidojiet pārdomātu mēbeļu izkārtojumu

Mēbeles novietojiet atbilstoši telpas formai. Jūsu viesistaba varētu būt taisnstūris, kvadrāts, astoņstūris vai trīsstūris. Mēbeļu izvietojumu vēlams veidot tādu, lai tas netraucētu pārvietoties, būtu ērts un omulību veicinošs. Katrā ziņā – nebaidieties eksperimentēt, lai atrastu labāko risinājumu.

Izvēlieties labu apgaismojumu

Ir svarīgi, lai viesistaba būtu labi apgaismota, tādēļ izmantojiet dažādu veidu apgaismes ķermeņus, piemēram, griestu un galda lampas. Lielisks risinājums ir arī stāvlampas. Arī tās var iegādāties internetā – https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/apgaismojums/stavlampas.
Lai arī kādu apgaismojumu izvēlētos, nav nepieciešams lampu novietot televizora tuvumā, jo šī ierīce pati par sevi jau izstaro gaismu.

Izmantojiet dažādas formas

Lielisku efektu var panākt, izmantojot dažādas formas. Piemēram, dīvāns parasti ir taisnstūrveida, bet atpūtas krēsli – kvadrātveida. To varat līdzsvarot ar citām formām, piemēram, izvēloties apaļus dīvāna spilvenus vai ovālu kafijas galdiņu.

Uzstādiet gleznu

Glezna ir lielisks viesistabas papildinājums. Jāpārliecinās tikai, ka izvēlētais mākslas darbs iederas kopējā telpas interjerā. Pievērsiet uzmanību arī gleznas izmēram. Ja tā ir pārāk maza, varat to palielināt, novietojot pie sienas lielu formēšanas rāmi un gleznu ievietot tajā.
Ja izvēlaties maza formāta gleznas, varat novietot blakus vairākas vienāda izmēra gleznas. Arī gaumīgi sienu zīmējumi izskatās lieliski.

Pievērsiet uzmanību detaļām

Papildiniet telpas iekārtojumu ar istabas augiem, dīvāna spilveniem, plediem, svecēm, fotogrāfijām un citām detaļām, kas palīdz uzburt īsto noskaņu. Esiet radošs! Daudz labu ideju atradīsiet gan internetā, gan specializētos interjera dizaina žurnālos.

Pieskaņojiet viesistabas iekārtojumu citu telpu dizainam

Lai mājoklī radītu vienotu tēlu, telpu iekārtojumu ieteicams savstarpēji saskaņot. To var panākt, ievērojot noteiktu krāsu shēmu. Ja izvēlaties viesistabā izmantot citu krāsu, Jūs joprojām varat rīkoties saskaņoti, izmantojot noteiktus rotājumus vai aksesuārus, kas atrodas arī citās mājokļa telpās. Šī stratēģija mājoklī radīs līdzsvara sajūtu – tas izskatīsies sakārtotāks.

Ņemot vērā šos padomus, noteikti panāksiet vēlamo efektu. Panākumus viesistabas iekārtošanā veicinās arī plānošana un pārliecība, ka Jums patīk tas, ko veidojat. Veltiet laiku, lai izvērtētu, kādu vēlaties redzēt šo telpu, kādu noskaņu vēlaties panākt – tas palīdzēs izdarīt veiksmīgas izvēles.

Visu nepieciešamo viesistabas iekārtošanai atradīsiet interneta veikalā 220.lv – tā ir vieta, kur atrast iedvesmu un lieliskus risinājumus Jūsu viesistabai!
Interneta veikals 220.lv sniedz pozitīvu iepirkšanās ikvienam, nodrošinot kvalitāti un teicamu apkalpošanu. Ieskatieties jau tūlīt – 220.lv.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kā izklaidējās un atpūtās augstmaņi: apmeklējam kaimiņzemes Lietuvas muižas
3 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
5 pasākumi, kas jāapmeklē “Latvijas grāmatu izstādē 2020”
4 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
6 noderīgi padomi, kā iekārtot skaistu guļamistabu
4 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Pasaulē
Tramps uzdevis Pompeo parakstīt vienošanos ar talibiem
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelti “Novatours” čārterreisi no Rīgas uz Bergamo pilsētu Itālijā
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Gulbis Po pilsētā tiek līdz pusfinālam
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Parīzē pēc protestētāju izraisīta ugunsgrēka evakuē Lionas staciju
6 stundas
AL
Agris Liepiņš
Latvijā
Agris Liepiņš: Ja mēģinām izmest pa durvīm, vīriešu diena ieraušas pa logu! 2
7 stundas