Foto – apartmenttherapy.cm

9 telpas, kas pārliecina: neons interjerā ienes jautrību 0

Ikkatram 80. gadu bērnam vajadzētu būt diezgan labi pazīstamam ar neona krāsām un to burvību. Nepareizi lietotas, tās atgādina par atbaidošo stilu “no galvas līdz kājām neonā”, kas bija tik bieži sastopams agrīnajos 90. gados. Itin kā visi gaidītu, kad ārā kļūst tumšs, lai varētu iziet un spīdēt tik spoži, cik vien iespējams. Bet kad šokējošas, elektriskas krāsas tiek īstenotas pareizi (tas būtu: ļoti mazās devās), tās var pacelt interja akcentus nākamajā pakāpē.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Telpā ir jābūt kaut kam tādam, kas ne gluži iederas. Tas padara visu interesantu un neparedzamu. Tie brīži, kas cilvēkam liek pieiet visam vēlreiz, lai saprastu, kas notiek. Tieši šo efektu panāk telpā ar nodomu izvietots neons, raksta portāls apartmenttherapy.com.

Mūsdienu pasteļkrāsu klimatā nav profesionāli izrādīt savu mīlestību pret kaut ko citu, kā vien neuzkrītošiem un klusiem toņiem. Protams, man arī patīk pasteļkrāsas šur un tur, bet zini, kas patiesi atdzīvinātu telpu, kas pilna ar čukstošām krāsām? Mazliet neona. Neona trauciņš, neona lampas vads, varbūt pat neona dekoratīvā spilvena pārvalks (protams, uz mierīga krāsas toņa dīvāna!).

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārmaini savu pasteļtoņu telpu un pamēģini ieviest mājās dekoru, kas padarītu markerus uz tava galda greizsirdīgus. Tas var likties biedējoši, bet mēs apsolām, ka ar nelielu izdomu tas atmaksāsies. Lasi tālāk, lai smeltos iedvesmu un idejas, kā to īstenot!

1. Karsti rozā rāmja pievienošana ziliem klubkrēsliem, kā arī “play” neona zīme pievieno tieši tik daudz modernuma šai tradicionālajai istabai, lai liktu lietām izskatīties interesanti.

2. Latviešu interjera un produktu dizainere Anna Butele sniedz lielisku piemēru kontrastējošu lietu apvienošanai, laucinieciskas, nolietotas koka durvis un daudz baltā atdzīvina dizainu kopā ar neona oranžiem un dzeltiem rāmjiem ap līstēm un spoguli. Izskatās, ka neona pieskāriens lielākoties neitrālā istabā spēj radīt brīnumus.

3. Šajā Amsterdamas mājoklī klasisku mēbeļu silueti pārvēršas par kaut ko pavisam citu, pateicoties vienkāršai neona krāsai. Spilgtās krāsas piesaista uzmanību un padara neitrālo par interesantu.

4. Šis ir lielisks piemērs, kā apvietot neonu un pasteļkrāsas. Pievienojot tikai niecīgu neona daudzumu, šajā gadījumā gultas kājām, dizainers salauž baltā viengabalainību starp gultu un grīdu.

5. Protams, šīs virtuves īpašnieki varēja izvēlēties piezemētāku lampu (un augļu grozu.. un mākslu), bet to neizdarīja, un visi šo šokējoši krāsotie elementi pamatīgi atsvaidzina šo savādāk neitrālo vietu.

6. Neons kārtējo reizi pierāda, ka pat visneiedomājamākās lietas var veiksmīgi apvienot. Šajā gadījumā senatnīgā stila mēbeles un ierastās tekstūras tika izjauktas ar pavisam negaidītiem neona akrila krēsliem.

7. Dažreiz pietiek vien ar neona rozā līmlenti ap tradicionālu mākslas darbu, lai pilnībā mainītu istabas noskaņas.

8. Ieviest neona elementus var gandrīz jebkurā priekšmetā vai vietā. Piemēram, šī vāze ar neona krāsas rokturi ir tik vienkārša, bet lieliska ideja, un labi izskatītos ar ziediem vai vienkārši pati par sevi.

9. Un, visbeidzot, flueriscējoši oranžs. Šī krāšņā mēbele absolūti pārvērš savādāk pilnībā balto istabu no vienkāršas līdz elpu aizraujošai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.