Foto: Paula Čurkste/LETA
Foto: Paula Čurkste/LETA
Arhīva foto. Mūžībā devusies latviešu aktrise Vera Gribača-Valtere.

95 gadu vecumā mūžībā devusies aktrise Vera Gribača-Valtere 0

“Mūžībā aizgājusi atjaunoto Jūras spēku pirmā krustmāte, aktrise Vera Gribača-Valtere. Vēl pagājušajā gadā Jūras spēki godināja viņu 95.jubilejā. Turpat gadsimts kopā ar Latviju, tās ļaudīm un režīmu maiņām. Veriņa spēcināja apkārtējos ar sirsnību, Tēvzemes mīlestību un aizkustinošu dzeju… Tagad kaija sargās savus mīļos un jūrniekus no debesīm. Lai gaišas atvadas un mīlestības pilnas tuvinieku atmiņas!” tā savās atmiņās soctīklā Facebook dalās Elīna Egle.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Arī LTV Ziņu dienests dalījies ar ziņu, ka pazīstamā latviešu aktrise Vera Gribača-Valtere 2023.gada 16.maijā devusies aizsaulē 95 gadu vecumā. Viņa dzimusi 1927.gada 12.oktobrī, Aucē. Aktrise, kura bija Latvijā iemīļotā un leģendārā aktiera Ēvalda Valtera sieva, ir spēlējusi lomas gan Dailes teātrī, gan citos, vēstīts Latvijas Radošo savienību mājas lapā internetā.

Aktrise Gribača-Valtere ir grāmatas “Ēvalds Valters” autore, kā arī publicējusies dažādos periodiskos izdevumos. Gribača-Valtere bija arī atjaunoto Jūras spēku pirmā krustmāte.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzjūtība Vera Gribačas-Valteres tuviniekiem, kolēģiem, draugiem un viņas talanta cienītājiem…