Publicitātes foto

Abonē “Latvijas Avīzi” un žurnālus otrajam pusgadam! 0

Klāt otrā pusgada preses izdevumu abonēšana, un mums ir ļoti labas ziņas – kamēr visur cenas palielinās, mēs abonementu cenas saglabājam nemainīgas!

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Abonējot laikrakstu “Latvijas Avīze” otrajam pusgadam, saņemsi uzticamu un pārbaudītu informāciju par notikumiem Latvijas politikā, kultūrā, ekonomikā un sportā, kā arī ekspertu komentārus un viedokļus. Nopietno un izzinošo daļu laikrakstā papildinās Egila Līcīša feļetoni un mākslinieku Ērika Oša un Gata Šļūkas zīmētās karikatūras. Turklāt katru nedēļu saņemsi trīs pielikumus – “Latvijas Bizness”, “Kultūrzīmes” un “Nedēļa Kabatā”, bet reizi mēnesī – patriotisko pielikumu “Zemessargs”.

Abonējot “Latvijas Avīzi” otrajam pusgadam mājaslapā www.latvijasmediji.lv , ir iespēja izvēlēties abonementa apmaksu ar dalīto maksājumu. Proti – abonementu nopirkt uz ilgāku laiku, taču maksāt tikai par katru nākamo mēnesi. Ātri un izdevīgi!

CITI ŠOBRĪD LASA

Abonējot praktisko padomu žurnālu “Praktiskais Latvietis” otrajam pusgadam, ir iespēja piedalīties loterijā un laimēt zāles pļāvēju! Žurnāla abonements būs arī lieliska dāvana draugiem, kuri nesen iegādājušies lauku māju vai nolēmuši ierīkot dārzu. Visērtāk abonēt žurnālu “Praktiskais Latvietis” šeit! Tāpat visiem praktiskiem un darboties mīlošiem cilvēkiem noderīgs būs mēneša izdevums “Padoms Rokā” un žurnāls “Praktiskie Rokdarbi”.

Publicitātes foto

Ja brīvajā laikā esi aktīvs mednieks vai makšķernieks, neaizmirsti abonēt žurnālu “Medības”, kuram ir vasaras īpašais piedāvājums un dāvanā divi tematiskie pielikumi, vai žurnālu “Lielais Loms”.

Stāstu un grāmatu cienītājiem iesakām izvēlēties žurnāla “Mājas Viesis” un vienīgās abonējamās grāmatu sērijas Latvijā “Vakara Romāns” abonementu.

Laiks parūpēties par labu lasāmvielu vasarai un rudenim, jo abonēt ir lētāk un izdevīgāk nekā pirkt! Vēlam visiem saulainu un ar interesantu lasāmvielu bagātu vasaru!