Foto – AFP/LETA

Afroamerikānis Kalifornijā nošauj trīs baltos vīriešus 0

Pievieno LA.LV

39 gadus vecs afroamerikānis otrdien atklāja uguni Kalifornijas štata Fresno pilsētā, nošaujot trīs baltos vīriešus un ievainojot vēl vienu, līdz viņu aizturēja policija, paziņoja varas iestādes.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Fresno policijas priekšnieks Džerijs Daiers paziņoja reportieriem, ka šāvējs Kori Ali Muhammads saucis “Allahu Akbar”, kad policija viņu nogādāja apcietinājumā.

Daiers gan sacīja, ka šīs slepkavības neizskatās pēc terorakta, bet ir uzsākta izmeklēšana, lai noskaidrotu, vai tās kvalificējamas kā naida noziegums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Muhammads ar segvārdu “Melnais Jēzus”, kurš tika meklēts par neapbruņota apsarga nogalināšanu pagājušajā nedēļā pie moteļa Fresno pilsētā, savā “Facebook” lapā bija paziņojis, ka viņš ienīst baltos cilvēkus un valdību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.