Foto: Valsts policija
Aizdomās par nozieguma izdarīšanu meklē attēlā redzamo vīrieti 0
Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu Valsts policija (VP) Rīgas Zemgales meklē fotogrāfijās redzamo vīrieti, portāls LA.LV uzzināja VP.
Krievi Maskavas purvos sākuši gaudot – Slaidiņš informē, par ko tas liecina
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime
1
FOTO. Viņi mirst no negulēšanas un apsaldējumiem, viņus lamā un gāna. Kādas profesijas meistari šobrīd Kijivā ir pieprasītākie?
VP aicina aplūkot vīrieša fotogrāfijas un atsaukties ikvienu, kurš viņu atpazīst vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu.
Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 67085984, 25391777 vai 110, vai arī rakstot e-pastu: [email protected].
“Būtībā iedzīvotāji ik gadu izdod prāvas summas par zilu gaisu!” Kā Pāvels panāca, ka viņa daudzdzīvokļu namā iedzīvotāji par ūdeni tagad vairs nepārmaksā
VIDEO. Par īri nemaksā, pa pagalmu skraida pliknes, skan šāvieni: īrnieks miljonu vērtu īpašumu Jūrmalā pārvērš par “bomžu” māju
“Vilks kļūtu zaļš aiz skaudības.” Krišjānis Lielupes krastā uzbūvējis salmu māju tikai no vietējiem materiāliem



