Latvijā
Rīga

Aizraujošas un spraigas diskusijas trīs debašu tūrēs kanālā RīgaTV 240

Foto: ekrānuzņēmums no video

Cīņā par Rīgu. Priekšvēlēšanu debates – izšķirošās Lielās debates, kurās astoņu populārāko Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu līderi apliecinās savas spējas un zināšanas, lai pārvaldītu pilsētu atbilstoši rīdzinieku interesēm, sekmētu Rīgas izaugsmi un uzplaukumu. Trīs debašu tūrēs – aizraujošas un spraigas diskusijas par Rīgas attīstību, par pilsētas finansēm un par labklājību Rīgā. 

Diskusijās piedalīsies pārstāvji no SDP Saskaņa, Attīstībai/Par!/PROGRESĪVIE, Nacionālās apvienības Visu Latvijai – TB/LNNK,Latvijas Reģionu apvienības saraksta, Jaunās Vienotības, Jaunās konservatīvās partijas, Gods Kalpot Rīgai, Zaļo un Zemnieku savienības, Latvijas Krievu Savienības sarakstiem. 

Astoņu RD ārkārtas vēlēšanu sarakstu līderiem būs jāatbild, kā veidot pilsētas attīstību, lai padarītu Rīgu par līderi Baltijas valstu vidū, kā rīkoties ar Rīgas naudu rīdzinieku interesēs un kā izveidot Rīgu par labklājības un sociālās stabilitātes līderi Latvijā. Jautājumus dalībniekiem uzdos gan eksperti – sabiedrībā atpazīstamas personības, gan žurnālisti. 

Saistītie raksti

“Priekšvēlēšanu solījumos un programmās var sarakstīt visu ko un vēl vairāk. Pirmsvēlēšanu periodā mēs nevaram pārliecināties, vai vārdi atbilst darbiem, bet varam parādīt skatītājiem un vēlētājiem, cik precīzi un gudri tie cilvēki, kuri pretendē uz Rīgas mēra krēslu, saprot pilsētnieku un uzņēmējdarbības vajadzības.

Varam pārliecināties, vai šo deputātu kandidātu uzskati un ieceres ir atbilstošas rīdzinieku interesēm un pilsētas uzplaukumam”, saka
raidījuma vadītājs Aivis Ceriņš Raidījumu “Cīņu par Rīgu. Priekšvēlēšanu debates” vadīs pieredzējušie un populārie – RīgaTV 24 ētera personības Armands Puče un Aivis Ceriņš. Skaties raidījumu RīgaTV 24 ēterā no 19. līdz 21. augustam plkst. 21:00, kā arī portālā LA.LV.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.