Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe.
Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe.
Foto – Leta

Aktieris Dainis Grūbe boksam pievērsis gan Dzelzīti, gan Ķuzuli-Skrastiņu 0

Nenoliedzami pēc Latvijas boksera Maira Brieža panākumiem ringā, bokss ir kļuvis par vienu no populārākajiem sporta veidiem Latvijā. Kā vienu no sava brīvā laika pavadīšanas veidiem to izvēlas gan mūziķi, piemēram, Aminata un Dināra Rudāne, gan aktieri.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Tā Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe boksa ringā pamazām ievedis savu kolēģus Lauri Dzelzīti un arīdzan Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu, kuri par savu treniņa vietu izvēlējušies Arņa Ritenieka “AR Sporta studiju”. Turp Dainis Grūbe sākotnēji uz treniņiem vedis savas meitas, līdz nolēmis izmēģināt arī savus spēkus.

Aktieris Dainis Grūbe žurnālam “Kas Jauns” atklāj, ka pēc regulāriem treniņiem krietni uzlabojusies viņa pašsajūta. “Man tagad ne tikai vairāk ir enerģijas, bokss arī ļoti labi ceļ pašpārliecinātību. Sportošana man iemācījusi nebaidīties uzņemties atbildību, esmu kļuvis arī daudz mierīgāks.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa kolēģis Lauris Dzelzītis atzīst, ka viens no noteicošajiem iemesliem boksa treniņu uzsākšanai bijusi sporta kluba īpašnieka un trenera personība. Sportojot viņš novērojis, ka boksā un kikboksā ir cita laika izjūta. “Kaut vai iekāp ringā uz trim minūtēm. Ja tās minūtes tev riktīgi lupī, tad šķiet, ka esi pavadījis ringā krietni ilgāk. Patiesībā te jau neatnāk viens otru uzvarēt, bet gan uzvarēt sevi.”

Aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa “Kas Jauns” atklāj, ka, apmeklējot visdažādākos Rīgas sporta klubus, tā arī ilgu laiku nav varējusi atrast sev piemērotu sporta veidu, tādēļ sākusi sportot mājās, skatoties internetu, un devusies skriet.

Boksa iemaņas Ilzei palīdzējis apgūt viens no labākajiem Latvijas kikbokseriem Kristaps Bulmeistars, kurš aicinājis boksā aizmirst sišanu, bet uztvert to kā deju.

“Ļoti vienkāršas kustības, trīs sitienu veidi. Man tas noņēma spriedzi. Ņemot vērā, ka deja man vienmēr bijusi tuva, sapratu, cik forši, ka varu boksēties līdzīgi kā dejā.” Viņa sporta zāli cenšas apmeklēt vismaz trīsreiz nedēļā un ir gandarīta, ka pēc treniņiem jūt enerģijas pieplūdumu un laimē spīd acis. “Es labāk jūtos kopā ar puišiem treniņzālē nekā ar meitenēm, jo tad mēs nepildām meiteņu vingrojumus. Tad es varu būt līdzvērtīga. Un es arī gribu kā Dzelzis uzlēkt uz kastes.”

Reklāma
Reklāma

#arstudija #reeboklv #pirmāssaites:) #budoland #maristimofejevs

A post shared by Lauris Dzelzitis (@lauris_dzelzitis) on

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.