Foto – Matīss Markovskis

Andris Kivičs izlīdzis mieru ar sievu Madaru 0

Šajā nedēļas nogalē mūziķa Andra Kiviča vēl aizvien likumīgā sieva Madara sarunā ar portālu kokteilis.lv atklāja, ka viņai ir izveidojušās jaunas attiecības un viņa atkal ir noticējusi mīlestībai.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
“Mīlēšu tevi mūžīgi…” Tuvākie cilvēki sēro par Jāņa Straumes un Ingrīdas Latimiras došanos mūžībā
Lasīt citas ziņas

Madara atklāja, ka šobrīd viņai ir romantiskas attiecības ar Miku Ozoliņu, kuram gan darbs joprojām ir Amerikā, kā arī tur dzīvo viņa sešus gadus vecā meitiņa Aislija no viņa iepriekšējām attiecībām ar amerikānieti Kimu. Madara stāstīja: “Abi esam tādi, kas ir nopietni ģimenes lietās un darbā, bet ar humoru attiecamies pret sevi, tādēļ sākumā savu postu publicējām gandrīz kā joku. Pēc tam sapratām, ka kaut kas tomēr ir mainījies… Es arī novērtēju, ka Miks uztur labus kontaktus ar savas meitiņas Aislijas mammu Kimu un no sirds rūpējas par meitu, kura ir manas meitas Keitijas vecumā.”

Viņa arī atklāja, ka pagaidām ir par agru plānot kopīgu nākotni, taču vasarās mēnešos Miks ar meitiņu Aisliju plāno būt Latvijā, bet Madara pati nav atmetusi cerības uzsākt studijas fizioterapeitos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt žurnālam “Kas Jauns” Madara atklājusi, ka ir izlīgusi ar vīru Andri Kiviču un savu meitu tēvu, kuram jau kādu laiku ir romantiskas attiecības ar Lieni Skulmi. Madara atklājusi žurnālam, ka Andris par nodarīto ir atvainojies un kopīgo bērnu dēļ viņi ļoti vēlas saglabāt draudzīgas attiecības.

Madara šobrīd audzina meitas Kimu (5 gadi) un Keitiju (6 gadi), kas dzimušas laulībā ar Andri Kiviču, bet Mikam Ozoliņam no iepriekšējām attiecībām ar amerikānieti Kimu ir meita Aislija (6 gadi).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.