foto – Leta
Antoņenko Metropolitēna operā dziedās prinča Kalafa lomu 0
No 12. oktobra līdz 16. novembrim latviešu operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko ar debitēs prinča Kalafa lomā Ņujorkas Metropolitēna operā, aizstājot Marselo Alvaresu, vēsta “Broadwayworld.com”.
“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai
87
“Šīs dienas bija briesmīgas…” Sieva desmit reizes brauca uz Latviju meklēt vīru, līdz pienāca traģiskā vēsts
Antoņenko iepriekš dziedājis šo lomu operās “La Skala” un “Koventgārdenā”. Tāpat Antoņenko šoruden Metropolitēnā piedalīsies Verdi “Rekviēma” koncertuzvedumā, savukārt Kalafa lomu dziedās arī Cīrihes operā.



