Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Fotolia

Apgāžoties kravas automašīnai, bojā gājis tās vadītājs 0

Vakar Krustpils novadā, apgāžoties kravas automašīnai, bojā gājis tās vadītājs, informēja Valsts policijā.

Reklāma
Reklāma
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Pēc sadursmes bērns vēl bija dzīvs, taču garām braucoša automašīna viņu nāvējoši notrieca – Latgalē notikusi smaga avārija
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis Kūku pagastā, ceļa Rīga-Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas robeža (Paternieki) 155.kilometrā, kur automašīna “Scania” nobraukusi no ceļa un apgāzusies. Negadījumā bojā gājis 1957.gadā dzimušais automašīnas vadītājs.

Vakar sadursmēs ar automašīnām cietuši arī bērni. Rīgā, Alunāna ielā, 1958.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Lexus” uzbraukusi 2011.gadā dzimušam zēnam, kurš nogādāts slimnīcā. Bet Kandavā, Lielajā ielā, 1997.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Opel Astra” uzbraukusi 2005.gadā dzimušam zēnam, kurš izskrējis uz ceļa braucamās daļas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zēns nogādāts slimnīcā. Mārupē, Bebru un Gaujas ielas krustojumā, 1981.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen” uz gājēju pārejas uzbraucis 2005.gadā dzimušai velosipēdistei, kura nogādāta slimnīcā.

Bet Rīgā, Dārzciema ielā, automašīnas “Volkswagen” pasažiere, atverot durvis, izraisījusi sadursmi ar velosipēdistu – 1989.gadā dzimušu vīrieti.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki un viens gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi ar astoņiem cietušajiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.