Medības
Cope

Aprīlī Bauskā notiks ceturtie “Vimbu svētki”0

Publicitātes foto

12. aprīlī vienā no populārākajām vimbu makšķerēšanas pilsētām Latvijā, Bauskā Mūsas upes krastā ceturto reizi norisināsies pasākums visai ģimenei “Vimbu svētki”, informēja Bauskas Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Feldmane-Zajarska.

Publicitātes foto

Kā jau pērn, arī šogad krāsaini atzīmēti tiks ne tikai “Vimbu svētki”, bet arī Lieldienas, kur esam parūpējušies arī par dažādām aktivitātēm dāmām un bērniem.

“Pasākuma galvenā iecere ir agrā pavasarī radīt svētkus visai ģimenei, lai kopīgi atpūstos un pavadītu Lieldienas ar tuvajiem. Kamēr makšķerēšanas entuziasti dodas upē, tikmēr dāmas un bērni ar jautrām atrakcijām, radošām darbnīcām, muzikāliem priekšnesumiem, kā arī neiztrūkstošajiem seno tradīciju rituāliem – šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, svinēs Lieldienas,” stāsta Bauskas Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča.

Publicitātes foto

Bauskas Kultūras centrs sadarbībā ar Bauskas mednieku un makšķerēšanas biedrību katram sacensību dalībniekam, kurš makšķerēs pasākuma norises vietā, dāvās bezmaksas makšķerēšanas licenci, kas būs derīga pasākuma dienā, vietā un norises laikā.

"Vimbu svētki 2019" Bauskā

Reģistrējoties sacensībām un ievērojot noteikumus, veiksmīgākajiem un labākajiem “copmaņiem” būs iespēja iegūt vērtīgas balvas, tāpat tiks piešķirtas arī veicināšanas balvas jaunākajam un vecākajam labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībniekam, kā arī dāmai, kura būs noķērusi brangāko lomu.

Publicitātes foto

Kā jau katru gadu “Vimbu svētku” ievērības cienīgākos lomus palīdzēs noteikt pasākuma vadītājs – makšķernieks un dabas pētnieks Māris Olte.

Kamēr vīri būs aizņemti pierādot prasmes labas gribas makšķerēšanas sacensībās, tikmēr to ģimenes un pārējie “Vimbu svētku” apmeklētāji varēs gan atbalstīt kaislīgos makšķerniekus, gan arī caur izglītojošām un radošām aktivitātēm izzināt dabu un vidi, kā arī klausoties dzīvo mūziku upes krastā baudīt svaigi kūpinātas vimbas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
ME
Medības
Medības
Interesanti fakti! Vācijā palielinājies medījuma gaļas patēriņš
5 dienas
EM
Emīlija Mariševa
Medības
Pārdomas. Medības un fotografēšana 1
5 dienas
ME
Medības
Medības
Interesants fakts. Latvijas leģendārākās fotogrāfijas autors – mednieks
6 dienas

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Latvijā
Tehniskā gēna modinātājs – Brocēnu Zigis
10 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdien gaidāms sniegs un brāzmains vējš
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
7 stundas
LE
LETA/BNS
Pasaulē
Lietuvā apstiprināts sestais Covid-19 izraisītais nāves gadījums
26 minūtes
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Spānijā diennakts laikā no Covid-19 miruši 832 cilvēki
1 stunda