Apšaude baznīcā Kalifornijā
Apšaude baznīcā Kalifornijā
Foto: AP/SCANPIX/LETA

Apšaudēs Kalifornijā un Brazīlijā nogalināti pieci cilvēki 0

Apšaudē ASV Kalifornijas štatā netālu no Losandželosas viens cilvēks nogalināts, bet četri cilvēki guvuši smagus savainojumus, svētdien pavēstīja štata likumsargi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Uzbrucējs sācis šaut uz cilvēkiem, kas bija sapulcējušies banketā pēc rīta dievkalpojuma.

Lagunavudsas prezbiterāņu baznīcas apmeklētājiem pašiem izdevies pievārēt šāvēju un atņemt viņam divus ieročus, vēl pirms ieradās policija, kas viņu aizturēja, pavēstīja Orindžas apgabala šerifa vietnieks Džefs Haloks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izmeklētāji cenšas noskaidrot motīvu, sacīja Haloks. Šāvējs bijis 60-70 gadus vecs Āzijas izcelsmes vīrietis.

Upuri pārsvarā ir aziāti, lielākā daļa – Taivānas izcelsmes, vēsta laikraksts “Los Angeles Times”, atsaucoties uz varasiestādēm.

“Viena cilvēka nāve tika apstiprināta notikuma vietā,” sacīja Haloks. “Četru citu stāvoklis ir kritisks, un viens upuris guvis vieglus savainojumus.” Visi upuru ir pieaugušie.

Savukārt Brazīlijas ziemeļos Altamiras pilsētā pie kāda bāra apšaudē nogalināti četri cilvēki, bet vēl četri ievainoti, svētdien pavēstīja amatpersonas.

Kā redzams novērošanas kameru ierakstos, pie galdiņiem līdzās bāram bijuši daudzi apmeklētāji, kad pienākuši divi ar pistolēm bruņoti vīrieši un vairākus cilvēkus sašāvuši, bet pēc tam aizbēguši.

Varasiestādes izmeklē uzbrukumu kā “iespējamu konfliktu kriminālo grupējumu starpā”, paziņojumā norādīja Paras štata gubernators Elders Barbaļu.

Pēdējo divu nedēļu laikā Altamirā notikušas vismaz 12 slepkavības, ieskaitot pēdējo uzbrukumu, liecina vietējo mediju aplēses.

Paras štatā arī iepriekš bijuši asiņaini kari par ietekmes teritorijām konkurējošo bandu un mafijas grupējumu starpā.

SAISTĪTIE RAKSTI