Foto: Rezekne.lv

Apvienos Rēzeknes mūzikas un mākslas skolas 0

Pievieno LA.LV

Rēzeknes pilsētas dome nolēmusi konceptuāli atbalstīt Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu apvienošanu Rēzeknes Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.

Veselam
6 dzērieni, kas nomāc izsalkumu, sadedzina taukus un palīdz zaudēt svaru ātrāk 3
Horoskopi no 25. līdz 31. maijam. Šonedēļ ir vērts īpaši rūpīgi izvērtēt, ko un kam tu saki
Ukraina sarūpējusi Krievijai nepatīkamu “pārsteigumu” – Putina armija paralizēta 26
Lasīt citas ziņas

Kultūras ministrija, optimizējot profesionālās vidējās kultūrizglītības iestāžu tīklu, plāno izveidot kompetenču centru “Rēzeknes mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”.

Kompetenču centra izveide paredz modernizēt un uzlabot profesionālās vidējās izglītības mācību vidi un aprīkojumu, veikt energotaupības pasākumus. Projekta būtiskākais mērķis ir nodrošināt profesionālu radošo industriju speciālistu sagatavošanu Latgales reģionam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paredzams, ka ilgtermiņā kompetenču centra izveide saglabās un attīstīs tradicionālās mūzikas un mākslas tradīcijas, pozitīvi ietekmēs kultūrizglītības, tautsaimniecības un sabiedrības attīstības procesus Latgalē.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.