Šorttrekists Reinis Bērziņš ne bez veiksmes palīdzības Pekinā izcīnīja 15. vietu 1500 metru distancē 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals
Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 26
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu

Latvijas šorttrekists Reinis Bērziņš ne bez veiksmes palīdzības Pekinā izcīnīja 15. vietu 1500 metru distancē, savukārt Roberts Krūzbergs palika 26.

Ceturtdaļfinālā 36 dalībnieki tika sadalīti sešos skrējienos. Krūzbergs savējā uzņēmās iniciatīvu, labu brīdi bija galvgalī, taču sekoja neliela saskare ar konkurentu, turpinājumā Robertam nespējot turēt līdzi tempam, jo šis izrādījās ātrākais skrējiens no visiem, ungāram Šaolinam Šāndoram Liu labojot olimpisko rekordu. Krūzbergs palika piektais un sacensības noslēdza. Labāk veicās Bērziņam, kurš arī nekautrējās uzņemties iniciatīvu, taču viņu neatļauti bloķēja amerikānis. Latvietis atkrita uz pēdējo vietu, tomēr pēc viņa pāridarītāja Raiena Pivirito diskvalifikācijas tika iecelts pusfinālā. Tur jau palīdzēja veiksme, jo, sasniedzis finišu kā piektais, Reinis konkurenta diskvalifikācijas dēļ, kas šoreiz nebija saistīta ar mūsu sportistu, pacēlās uz ceturto pozīciju, tiekot pie iespējas skriet B finālā. Arī tajā viņš uz brīdi bija vadībā, bet pieļāva nelielu taktisku kļūdu, palaižot garām četrus konkurentus, sacensības noslēdzot 15. vietā. A finālā startēja desmit sportisti, zeltu izcīnot Hvanam Dehonam no Dienvidkorejas.