Arī Dekmeijere zaudē pirmajā kārtā 0

Pievieno LA.LV

Austrālijas atklātais čempionāts Melburnā pēc vienas spēles beidzies arī Latvijas labākai dubultspēļu speciālistei jelgavniecei Līgai Dekmeijerei.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Veselam
Ja jums ir 12 šādi ieradumi, pastāv lielāka iespēja nomirt agri
Ogrizko paziņoja, ka Krievijā briest iespaidīgāki notikumi nekā Prigožina sacelšanās
Lasīt citas ziņas

Sezonas pirmajam “Grand Slam” turnīram Dekmeijere bija pieteikusies kopā ar Krievijas tenisisti Mariju Kondratjevu. Izloze abām šķita veiksmīga – pirmajā kārtā bija jāsacenšas ar turnīra rīkotāju īpašu uzaicinājumu saņēmušajām mājiniecēm Bojanu Bobusiču (386. vieta dubultspēļu rangā) un Sašu Džonsu (958.). Dekmeijere un Kondratjeva spēles sākumā apliecināja savu favorītu statusu un ieguva 4:2 vadībā. No nākamajiem 11 geimiem tika uzvarēts tikai viens un iznākumā zaudējums ar 4:6, 1:6. Dekmeijerei, tāpat kā vīru sacensībās Ernestam Gulbim, Melburnā koferus jākravā jau pēc pirmās spēles.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.