Foto: LETA

Ārkārtas situācija Centrālajā stacijā operatīvi novērsta 1

ieraksts “Latvijas dzelzceļš” Twitter kontā liecina, ka ārkārtas situācija, kas bija radusies šodien pirms pulksten 12, operatīvi novērsta, stacija atvērta un vilcieni kursē. Iespējama atsevišķu vilcienu kavēšanās.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Saudzējiet viņus! 3 zodiaka zīmes, kuru pārstāvji slimo vairāk par pārējiem
“Ja pie katras zibeņošanas būs šādi paziņojumi, puse Latvijas iedzīvotāju aizies ar sirdi.” Nakts vidū cilvēkus atkārtoti izbiedē šūnu apraidē izsūtītie brīdinājumi
10 profesijas, ar kuru palīdzību tu vari kļūt par miljonāru! Vai tu jau strādā kādā no tām?
Lasīt citas ziņas

Kā ziņots, arī trešdien pirms plkst.15 tika slēgta Rīgas Centrālā stacija saistībā ar ārkārtas situāciju. Vilcieni šajā periodā kursēja no un līdz stacijām Zemitāni, Torņakalns un Jāņavārti. Ap plkst.16 vilcienu satiksme jau bija atjaunota, un policijai stundas laikā izdevās aizturēt vīrieti, kurš sniedza viltus paziņojumu par spridzekli centrālstacijas ēkā, informē Valsts policija.

1989. gadā dzimušais vīrietis pēc aizturēšanas nogādāts izolatorā. Kriminālprocess uzsākts par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu. Par šo noziedzīgo nodarījumu zvanītājam draud īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija brīdina, ka šādu viltus paziņojumu gadījumā ne SIM kartes izņemšana, ne telefona numura slēpšana neliedz policijas darbiniekiem operatīvo meklēšanas pasākumu gaitā noskaidrot un aizturēt personas, kuras veic viltus zvanus. Par šādu noziedzīgu nodarījumu personām, kuras veic viltus zvanus, var draudēt reāla brīvības atņemšana.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.