Artis Pabriks: Jāsniedz specifisks atbalsts Latgales masu saziņas līdzekļiem 38

“Redzējām, kas notika 24. februārī Daugavpilī, piemēram, ar šīm petardēm piemiņas pasākumā. Viens, protams, ka drošības dienestiem ir jāstrādā ar ļoti stingru roku – jo, ja Krievijas uzbrukums Ukrainā būs ar vēl lielākiem panākumiem, tad visi šie Putina atbalstītāji ar vien vairāk pacels galvas. Bet otra lieta – mums ir jāsniedz specifisks, mērķtiecīgs atbalsts Latgales masu saziņas līdzekļiem,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” norāda Artis Pabriks, aizsardzības ministrs (2010–2014; 2019-2022), EP deputāta kandidāts (LA).

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

“Mums ir jākontrolē šī informācijas telpa un mums viņiem arī finansiāli ir jāpalīdz. Manā laikā pirms 2-3 gadiem mēs devām finansiālu atbalstu, nelielu, bet atbalstu Latgales masu saziņas līdzekļiem, lai šī informācijas telpa varētu darboties,” turpina viņš.

Sarunas turpinājumā pašreizējais aizsardzības ministrs Andris Sprūds (PRO) norāda, ka šāds atbalsts tiks sniegts:

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas tiks sniegts jau tagad, jo ir principā pieņemts lēmums par finansiālu atbalstu Latgales medijiem. Protams, šeit arī ir jānotiek konkrētai atlasei, lai absolūti šī informācija aizietu tāda, kas tiešām ir ar valstisku atbildību, nevis, ka mēs vienkārši atdodam finansējumu. Es absolūti šeit pievienojos un šāds lēmums ir pieņemts – finanšu atbalstam ir jābūt.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.