Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto AFP/LETA

ASV bumbvedēji veic lidojumu Japāņu jūras tuvumā 0

Pievieno LA.LV

Divi ASV stratēģiskie bumbvedēji otrdienas vakarā veikuši lidojumu Japāņu jūras tuvumā, izrādot militāro spēku strīda ar Ziemeļkoreju laikā.

Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Kokteilis
Šīs 5 zodiaka zīmes ir ārprātīgi lepnas un nepamatoti augstprātīgas. Jā, tostarp arī Lauva!
Kas to būtu domājis? Aivis Ceriņš publiski paziņo, kāpēc aizgāja no darba televīzijā 8
Lasīt citas ziņas

ASV gaisa spēku bumbvedēji “B-1B” izlidoja no bāzes Guamā, kurai Ziemeļkoreja draudējusi ar raķešu triecienu, un veica mācību lidojumu ar Dienvidkorejas un Japānas iznīcinātājiem.

Lidojums parādīja, ka ASV ir “vienmēr gatava aizstāvēt amerikāņu dzimteni un kā ASV apņēmīgi stāv līdzās Japānai un Dienvidkorejai (..), lai garantētu drošību un stabilitāti” paziņoja ASV Klusā okeāna gaisa spēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Misija bija pirmā reize, kad bumbvedēji “B-1B” veikuši nakts mācības ar Dienvidkorejas un Japānas gaisa spēkiem.

Ziemeļkoreja septembrī izšāva raķeti austrumu virzienā pāri Japānai un tā nolidoja 3700 kilometrus, kas ir pietiekami, lai sasniegtu Guamu, kuru no Ziemeļkorejas šķir 3400 kilometru.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.