ASV stiprina kibertelpas drošību 0

Pievieno LA.LV

ASV amatpersonas liek lietā jaunākos instrumentus, lai uzturētu drošu kibertelpu tirdzniecībai un aizsargātu ASV informācijas infrastruktūru, paziņojusi ASV iekšzemes drošības ministre Dženita Napolitāno, uzsverot, ka iekšzemes drošība un ASV ekonomikas drošība iet roku rokā.

 

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Lasīt citas ziņas

Mūsdienu “augsto tehnoloģiju drošības un tirdzniecības vidē mums jākoncentrējas ne tikai uz preču un cilvēku fizisko kustību pāri mūsu robežām”, norādīja Napolitāno. Iekšzemes drošības ministrijas amatpersonas vēlas radīt “drošu vidi kibertirdzniecības plūsmai” un palīdzēt veicināt “drošu tirgus telpu preču un ideju apmaiņai”, viņa piebilda. Pagājušajā gadā ASV eksperti, izmeklējot finanšu noziegumus, novērsa 5,6 miljardu dolāru (aptuveni trīs miljardi latu) zaudējumus, bet, izmeklējot kibernoziegumus, – 1,5 miljardus dolāru (801 miljonu latu) zaudējumus.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.