Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

Viņnedēļ pirmās spēles šīs sezonas NHL čempionātā aizvadīja pēc traumas atlabušais Teodors Bļugers, bet Rūdolfs Balcers debitēja jaunā komandā.

Bļugers izlaida sezonas pirmās 15 spēles, Pitsburgas “Penguins” tobrīd gāja kā pa viļņiem, jo bija arī septiņu zaudējumu sērija. Ar Teda atgriešanos bilance jau labāka, divas uzvaras trīs mačos. Bļugers kā allaž veic lielu darbu aizsardzībā. Pēdējā mačā, kurā “pingvīni” ar 3:0 uzvarēja Vinipegu, viņš divas minūtes nospēlēja mazākumā. Trīs mačos Bļugers ir iekrājis vienu punktu par rezultatīvu piespēli. Tikmēr Balcers debitējis savā ceturtajā NHL komandā – Tampabejas “Lightning”, palīdzot ar 3:2 pārspēt Nešvilas “Predators”. Liepājnieks spēlēja ceturtajā maiņā, laukumā bija astoņas ar pusi minūtes. Par vietu zem saules Rūdim vēl nāksies pacīnīties. Zemgus Girgensons un Elvis Merzļikins ir iedzīvojušies savainojumā, tāpēc pēdējos mačos palikuši malā.

Latvijas čempione “Zemgale/LLU” aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās Kontinentālās kausa izcīņas trešajā kārtā Kārdifā. Uz finālturnīru tikt neizdevās, bet Arta Ābola trenētie puiši sitās līdz pēdējam. Pirmajā mačā ar 2:3 papildlaikā zaudējums pret Jeseņices “Acroni” no Slovēnijas, kuras rindās spēlē un vienus vārtus arī guva mūsējais Rūdolfs Polcs. Pēc tam ar 0:2 neveiksme pret Anžēras “Ducs” no Francijas. Vakar vēl bija spēle pret mājiniekiem – Kārdifas “velniem” (“Devils”).