Foto – Juris Kalniņš

“Dinamo” pret neērto “Atlant” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti grūto četru maču izbraukuma sēriju turpinās šovakar Mitiščos pret “Atlant”. Spēles sākums 17.30 pēc Latvijas laika.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

Iepriekšējā mačā rīdzinieki Sanktpēterburgā pēcspēles metienos ar 3:4 zaudēja “SKA”.

Pagājušajā sezonā “Atlant” pārstāvēja Sandis Ozoliņš un čempionāta gaitā tika iecelts par komandas kapteini.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Atlant” vadītāji jau septembra vidū atlaida galveno treneri Sergeju Svetlovu, komandas grožus uzticot viņa asistentam Aleksejam Kudašovam. Pēc šomēnes gūtajām septiņām uzvarām un četriem zaudējumiem “Atlant” KHL rietumu konferences tabulā pakāpās uz sesto vietu ar 32 punktiem. “Dinamo” par pieciem punktiem vairāk un trešā vieta.

Neviens no mūsējo šodienas pretiniekiem nav guvis vairāk par desmit rezultativitātes punktiem, komandai ir otra sliktākā vairākuma realizācija līgā (7,4%). Laiks pārtraukt neveiksmju sēriju pret “Atlant” – pēdējos piecos savstarpējos mačos rīdzinieki laukumu atstājuši nokārtām galvām. Kopējā bilance – četras uzvaras un seši zaudējumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.