Atklāj pārkāpumus iekšlietu sistēmā
 0

Pievieno LA.LV

Valsts kontrole (VK) revīzijā Iekšlietu ministrijā (IeM) atklājusi vairākus pārkāpumus, tostarp norādot, ka izveidotā veselības aprūpes sistēma nenodrošina vienlīdzīgu attieksmi pret dienestā esošajām amatpersonām.

 

Mājas
Zagļi mēdz atstāt slepenas zīmes pirms ielaušanās: lūk, kā saprast, ka jūsu mājokli novēro garnadži
Kokteilis
Astrologi nosauc jūnija lielākos veiksminiekus – viņiem nebūs jāuztraucas ne par naudas trūkumu, nedz arī mīlestības likstām
Kokteilis
“Netērējiet savus pirkstus un laiku.” Lauris Reiniks komentē ažiotāžu ap “Lidl” reklāmu.
Lasīt citas ziņas

VK ir konstatējusi, ka 2010. gadā IeM padotības iestādēs 18% no dienestā esošajām amatpersonām nebija nokārtojušas fiziskās sagatavotības normatīvus, tostarp 28% – Valsts policijā, 9% – Valsts robežsardzē un 1% – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Dienestā atrodas arī amatpersonas, kuras ilgu laiku nav veikušas veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību atbilstības pārbaudes.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.