Skats no izrādes “Mēness dārzā”.
Skats no izrādes “Mēness dārzā”.
Publicitātes foto

Atklās teātri bērniem un pusaudžiem “Šmulītis” 0

Pievieno LA.LV

Nevalstiskais teātris “Dirty Deal Teatro” un biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa” radījuši jaunu teātra izrāžu ciklu “Šmulītis”, kas turpmāk bērniem un jauniešiem piedāvās aizraujošus teātra notikumus, portālam LA.lv pastāstīja “Dirty Deal Teatro” pārstāve Daina Tabūna.

Veselam
Ēd retāk! Ir 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TESTS. Vai tu spētu nolikt CSDD teorijas eksāmenu tieši šajā brīdī? Uz spēles likts šoferīša gods
Kokteilis
Šīs trīs zodiaka zīmes beidzot ir pārdzīvojušas divus neveiksmju gadus – nu sāksies ceļš augšup
Lasīt citas ziņas

“Šmulītis” tiks atklāts 4.oktobrī ar izrādi “Mēness dārzā”, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem. Jaunais iestudējums būs veidots pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem, un tajā tiks pievērsta uzmanība jautājumiem, kas skar cilvēka pieaugšanu – sevis meklējumiem, pirmo mīlestību, draudzību un arī sastapšanos ar nāvi. Izrādi “Mēness dārzā” iestudē režisore un aktrise Inga Tropa, un tajā piedalās aktieri Karīna Tatarinova, Elīna Dambe, Kristaps Ķeselis un Jānis Kronis.

“Šmulīša” repertuārā šobrīd iekļautas arī “Dirty Deal Teatro” jau pirmizrādi piedzīvojušās izrādes dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem: “Kā saule gadījās” (3 – 6 gadi), “Baltā grāmata” (1. – 5. klase), “Nāves ēnā” (6. – 8. klase) un citas. Visas izrādes norisinās “Dirty Deal Teatro” telpās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daļa no izrādēs gūtajiem ienākumiem tiks novirzīti bērnu kultūras projekta “Garā pupa” aktivitātēm. Atnākot uz kādu no “Šmulīša” izrādēm, tiks dāvāta iespēja apmeklēt teātri tiem bērniem un pusaudžiem, kuriem reģionālās vai sociālās nevienlīdzības dēļ nav iespējas apmeklēt kultūras pasākumus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.