Foto – Anda Krauze

Atrast sevi Latvijā
. Saruna ar Irmu Kalniņu (turpinājums) 3

Irma Kalniņa ASV strādājusi sabiedrisko attiecību jomā, organizējusi humāno palīdzību Latvijai, pildījusi Latvijas vēstnieka kundzes pienākumus, bet, tikai atgriežoties Latvijā, apzinājusies savas īstās dotības – mācīt etiķeti un protokolu, atradusi savu vietu biznesā un nodibinājusi uzņēmumu “Irmas Kalniņas konsultācija”. Turpinām žurnāla iepriekšējā numurā aizsākto Irmas Kalniņas dzīves stāstu.

Reklāma
Reklāma

Vēstnieka kundze


Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Ar Ojāru Kalniņu esam kopā kopš 1992. gada, apprecējāmies 1996. gadā. Latvietība ir ļoti dziļa, tās emocijas agrāk man pietrūka, un tagad otru cilvēku varēju saprast no pusvārda. Ojārs par Latvijas vēstnieku ASV kļuva 1993. gadā. Tas bija ļoti interesants laiks. Mēs bijām pirmais vēstnieku pāris pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas. Un tolaik Latvija bija nekurienē, nebijām ne NATO, ne Eiropas Savienībā. Bijām jaunie bērni spēļu laukumā. Man vēstnieka kundzes rokasgrāmatas nebija, pašai bija jāizdomā prioritātes, jāatrod sava vieta. Latvijas prezidenta Gunta Ulmaņa vizītes laikā Ulmaņa kundzei sarīkoju tikšanos ar ASV ārstu delegāciju, tajā piedalījās arī ASV prezidenta Bila Klintona kundze Hilarija Klintone, tika parakstīts sadarbības līgums. Tas notika Baltajā namā. Man bija jātulko. Šī ASV un Latvijas sadarbība medicīnas jomā bija liels ieguvums.

Cilvēki domā: o, vēstnieka kundze, cik glamūri! Bet, ja zinātu, kāds darbs tas ir! Mums nebija saimnieces, es pati gatavoju ēst, klāju galdu un pēc pieņemšanām mazgāju traukus. Līdztekus vēstnieka kundzes pienākumiem es arī strādāju pilna laika darbu sabiedrisko attiecību jomā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus
TESTS. Izpildi testu, un mēs centīsimies uzminēt, kurā zodiaka zvaigznājā esi dzimis