Slimnīca “Ainaži”. Foto – LETA

Atrasts miris psihoneiroloģiskās slimnīcas “Ainaži” darbinieks 18

Pievieno LA.LV

Šodien, 8.februāri savā dzīves vietā plkst. 11.25 atrasts miris psihoneiroloģiskās slimnīcas “Ainaži” darbinieks, portālam LA.lv apstiprināja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geljanu.

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Lasīt citas ziņas

1968. gadā dzimušais vīrietis slimnīcā strādāja par saimniecības daļas vadītāju.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, visticamāk, izdarījis pašnāvību, jo atrasts pakāries. Saistībā ar notikušo policija sākusi kriminālprocesu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka tiesībsargs un Veselības inspekcija (VI) konstatējusi pārkāpumus slimnīcā “Ainaži”. Pārkāpumi saistīti arī ar ārstniecības personāla, iespējams, neatbilstošu rīcību saistībā ar pacientu fiksāciju. Policija sāks resorisko pārbaudi par tiesībsarga konstatētajiem pārkāpumiem bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ainaži”.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.