Foto – LETA

Atrod nezināmu vielu, iespējams, narkotikas
 0

Pēdējo dienu laikā policisti Rīgā Centra, Latgales, Ķengaraga un Zemgales mikrorajonos veikuši reidus vairākās tā dēvēto legālo narkotiku tirdzniecības vietās, kopumā atrodot un atsavinot 1094 iepakojumus ar dažādiem augu valsts izcelsmes maisījumiem.

Reklāma
Reklāma

 

Kokteilis
10. jūlija pilnmēness būs liktenīgs tieši šīm zodiaka zīmēm
Kokteilis
Jauns pavērsiens Guntara Rača un viņa iespējamo ārlaulības bērnu tēmā – dēls Dāvids ir nolēmis rīkoties 4
TV24
“Kur vēl idiotiskāk kaut ko tādu pateikt un vispār iedomāties?” Veidemane asi kritizē Kultūras ministrijas priekšlikumu 93
Lasīt citas ziņas

Pārbaudot “legālo narkotiku” tirdzniecības vietu Maskavas ielā, policija atklāja, ka 200 iepakojumi ar augu maisījumiem atrodas galda atvilktnē, taču pārējie 607 – seifā, kas bija paslēpts kafijas automātā. Lai noskaidrotu, vai atsavinātie augu maisījumi satur narkotiskās vielas, tiem noteikta ekspertīze.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.