Foto- LETA

Atstādina SIA “Rīgas nami” valdi 0

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR) atstādinājis SIA “Rīgas nami” valdi, aģentūru LETA informēja Amerika padomniece Liene Pētersone.

“Priekšā grūti laiki, jo aug ne tikai degvielas cenas, bet atkal augšā ir euribor,” latvieši novērojuši; eksperti izstāsta patiesību
“Gribu pārtraukt ciešanas!” Izpildīta eitanāzija Noelijai, kuru grupveidā izvaroja imigranti no Ziemeļāfrikas
Veselam
Kas notiek ar jūsu organismu, ja pārstājat nodarboties ar seksu?
Lasīt citas ziņas

Kā liecina “firmas.lv” dati, “Rīgas namu” valdē ir divi locekļi – Kārlis Kavacs, kurš ieņem valdes priekšsēdētāja amatu, un Almers Ludviks (attēlā).

Pēc Pētersones teiktā, lēmums pieņemts šorīt notikušajā uzņēmuma kapitāldaļu turētāju sapulcē un patlaban top protokola lēmums. Ameriks, kurš pārstāv pašvaldību kā uzņēmuma kapitaldaļu turētājs, plašāk par “Rīgas namu” valdes atstādināšanas iemesliem informēs preses brīfingā, kas notiks plkst.12 Rīgas domē, 206.kabinetā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Rīgas nami” ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība. “Rīgas namu” galvenie darbības virzieni ir īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un apsaimniekošanas, kā arī kultūras pasākumu nodrošināšana Melngalvju namā, kino “Splendid Palace”, “Rīgas Mākslas telpā” un Rīgas Kongresu namā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.