Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Ivars Saukāns

Aucē, cīnoties ar liesmām, cietis ugunsdzēsējs 0

Šorīt Aucē, dzēšot ugunsgrēku neapsaimniekotā ēkā, cietis ugunsdzēsējs, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ārsti brīdina: šie 3 alkohola veidi ir īpaši kaitīgi veselībai 1
Kokteilis
Vīrieši, kuri baidās pazaudēt savas sievietes, parasti dara šīs 11 lietas, pat ja viņiem to neprasa
Lavrovs skaidro, kāpēc Aļaskā ieradās džemperī ar nepārprotamu vēstījumu
Lasīt citas ziņas

Plkst.4.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Vītiņu ielu Aucē, kur dega neapsaimniekota ēka. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēkas otrais stāvs un jumts 120 kvadrātmetru platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst.6.57 ugunsgrēku izdevās lokalizēt, bet patlaban joprojām turpinās tā dzēšanas darbi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī, laikā no 12.novembra plkst.6.30 līdz 13.novembra plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 39 izsaukumus – dzēsti 14 ugunsgrēki, veikti 18 uz glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši, informēja Palkavniece.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.